​У чому плюси і мінуси инверторного кондиціонера?

Покупцеві кондиціонера волею-неволею доводиться розбиратися в технічних тонкощах. Чим саме спліт-система відрізняється від моноблока, чи подається по трубках свіже повітря, чи не небезпечний плазмовий очищувач. Але один з найбільш частих питань - що таке інвертор?

Інверторні кондиціонери здатні плавно регулювати продуктивність. Звичайний кондиціонер часто включається і відключається, а спліт-система з інвертором працює безперервно, змінюючи потужність в залежності від умов. Власник не тільки позбавлений шуму, але і економить до 40% електроенергії.

Профессиональные кондиционирование и вентиляция по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Винахід Toshiba набирає популярність

Саме Toshiba в 1980 році створила перший в світі побутовий кондиціонер. Нещодавно японський Інститут електротехніки нагородив Toshiba Carrier Corporation за цей винахід. Нагорода "Крок вперед в електротехніці" вручається інститутом за найбільш важливі відкриття і розробки в цій галузі за весь 20 століття.

Інверторна технологія визнана однією з революційних в кондиціонуванні повітря. Комерційний кондиціонер з інвертором випустили в 1980 році, а вже в грудні 1981 року з'явилися побутові інверторні кондиціонери. Зараз більше половини кондиціонерів в світі і до 90% в Японії - саме інверторного типу.

Перший побутовий кондиціонер з інвертором - зовнішній і внутрішній блоки, пульт управління.

Більшість кондиціонерів Toshiba, які продаються зараз в Росії, саме інверторного типу. Наприклад, інверторна спліт-система Toshiba RAS-13N3KVR-E може працювати на будь-якої потужності, починаючи від такої низької як 0,8 кВт, до такої високої як 4,1 кВт. Кондиціонер швидко охолоджує або зігріває кімнату, а потім продовжує працювати на невеликої потужності, безшумно і точно підтримуючи температуру.

Переваги інверторного кондиціонера

комфорт: бажана температура швидко досягається і точно підтримується.

економію енергії, завдяки точному цифровому регулювання потужності і ефективному компресора постійного струму.

надійність і більш тиха робота завдяки виключенню циклів включення / вимикання компресора

Недоліки инверторного кондиціонера

Як і будь-яка технологія, інверторне керування має недоліки. Для покупця побутового кондиціонера найпомітніший недолік - це ціна. Інвертор дорожче звичайного кондиціонера, хоча з розвитком технології різниця у вартості знижується (в 2016 році становить 2-5 тисяч рублів). Крім того, складний блок електроніки в інверторному кондиціонері більш чутливий до перепадів напруги в мережі.

І нарешті, зовнішній блок инверторного кондиціонера важче звичайного відсотків на 20-25. Втім, монтувати на стіну панельного або цегляного будинку без проблем можна будь-якої побутової кондиціонер.

Похожие статьи:

  1. Транспортування спеціального обладнання
  2. ​Плюсы и минусы видеонаблюдения в офисе
  3. Особливості дизайну торгового центру
  4. ​У чому популярність монолітних будинків?
  5. ​Плюси і мінуси відеоспостереження в офісі