​У чому популярність монолітних будинків?

Монолітне будівництво набирає обертів з кожним роком. Це найперспективніше, мабуть, напрямок в сфері будівництва. Бетон як основний будівельний матеріал частіше використовують для зведення висотних будівель або гіпермаркетів і торгово-розважальних центрів. Але ця технологія почала бурхливо впроваджуватися і в малоповерхове будівництво.

Ви можете замовити кейтеринг для Вашого корпоративу на сайті https://www.catering-corporativ.kiev.ua/ за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день.

Вважається, що технологія монолітного будівництва нова і сучасна. Насправді, вона налічує багатовікову історію. Ново тільки слово «моноліт». Ще в Давньому Римі почали зводити конструкції з бетону. Прикладом може послужити знаменита будівля - храм богів Пантеон. Саме так з'явилися склепіння і куполи. Великим відкриттям стало те, що технологія монолітного будівництва дозволяла зводити будинки різної форми. За фактом можна було «виліплює» будь-які споруди як скульптуру. Ця перевага приваблює і сучасних архітекторів.

Переваги монолітного будівництва незаперечні. Бетонні будинку володіють неймовірною міцністю, відмінною звуко- і теплоізоляцією, стійкістю до землетрусів, огнеупорностью. А можливість спорудження опалубки різних форм і геометрій дозволяє знаходити нові і хитромудрі архітектурні рішення.

Технологія монолітного будівництва

У порівнянні з цегляними будинками монолітні виграють по тепловим і ваговим якостями. Завдяки цьому зменшується товщина стін і навантаження на фундамент, отже, зменшується вартість будівництва. Також перевагами є будівництво в будь-який час року і можливість комбінування залізобетону з усіма існуючими оздоблювальними матеріалами. До того ж, моноліт - це безшовна конструкція. Взагалі, моноліт - це цілісна кам'яна брила, що складається з твердих порід. Звідси і назва домівках: цільні, тверді, міцні.

Так як же відбувається процес будівництва монолітних споруд? Спочатку зводиться металевий каркас з арматурного дроту або арматурної сталі. Вертикальні і горизонтальні елементи з'єднують методом зварювання або в'язки. Потім виготовляється опалубка - конструкція з металу або деревини, що надає форму будівлі. В опалубку заливається бетонна суміш, після затвердіння якої опалубка знімається. Однак існує незнімна опалубка з полістиролу. Вона стає частиною конструкції. Ось і вся технологія. За тим же принципом відбувається закладка стрічкового фундаменту: арматура, опалубка, бетон. Найскладніша частина будівництва - виготовлення каркаса і опалубки. Але досвідченим працівникам це не доставляє ні найменшої складності.

В силу того, що монолітне будівництво має стільки незаперечних переваг, воно все більше і більше набирає популярність серед російських громадян. Причому не тільки в багатоповерхової, але і в малоповерхової сфері.

Похожие статьи:

  1. Водопостачання приватних будинків
  2. ​Оренда і прокат інвалідних колясок
  3. Чим утеплити стіни лазні з піноблоків?
  4. ​Протипожежні алюмінієві двері
  5. Якщо вам потрібен ремонт даху будинку