Укладання плитки

Перш ніж займатися укладанням плитки, стіну необхідно підготувати. По-перше, вона повинна бути рівна. Будь-які перепади незабаром приведуть до того, що плитка почне відвалюватися або тріскатися. По-друге, стіну необхідно прогрунтувати спеціальним розчином.

Сегодня для утепления фасадов используются только качественные материалы, соответствующие существующим нормам и стандартам. Поэтому Клей для плитки от известных мировых производителей обладает рядом значительных преимуществ и является одним из важных составляющих в системах утепления.

Укладання

Щоб почати укладання плитки на стіну, потрібно підготувати заздалегідь матеріал: плитку, плитковий клей, хрестики, шурупи з дюбелем із пластику, металевий профіль. З інструментів знадобляться рівень, перфоратор, шпатель зубчастий, а також рівень з насадкою для розмішування клейового розчину.

І ще одна невелика порада: якщо плитка недорога, то її слід перебрати на предмет різних відколів та інших неприємностей. До того ж, деякі види плитки рекомендується перед укладанням обробити ґрунтівкою, щоб вона не вбирала вологу.

Спочатку потрібне установлення заготовленого профілю. Для цього необхідно покласти одну плитку на підлогу, другу ж, встановивши на ребро, прикласти до стіни і зробити відмітку маркером або олівцем: це буде верхня межа, за якої дорівнює профіль. Закріпивши його, потім слід викласти плитку уздовж стіни, але не приклеюючи, щоб визначити, скільки її потрібно для одного ряду і скільки потрібно буде (якщо потрібно) відрізати від останньої плитки.

Після цього можна приступати до приготування клейового розчину. Інструкцію можна прочитати на упаковці.

Потім настає час для нанесення клею на плитку. Нижнім орієнтиром, щоб плитка не пішла вгору, служить встановлений профіль. Для цього використовується зубчастий шпатель. Клей кладеться рівним шаром по всій площі плитки.

Деталі укладання

Плитку з клеєм потрібно прикласти до стіни і потім придавити. Головне, не перестаратися, інакше кахель тут же потріскається. Після цього викладається друга плитка тим же способом. Як тільки вона закріпилася на стіні, але клей ще не встиг висохнути, слід вирівняти обидві плитки рівнем. Для цього слід докласти рівень і, якщо треба, притиснути ним ці плитки.

Виклавши 5-7 плиток в один ряд, їх необхідно трохи розсунути в сторони і між ними вставити пластикові хрестики.

Закінчивши цілий ряд, залишається (якщо залишається) останній шматок стіни, де буде потрібна плитка меншого розміру. Для цього необхідно відміряти залишившуся ділянку і за допомогою плиткоріза (деякі склорізи справляються з даним завданням) відрізати необхідний шматок.

Просуваючись знизу вгору і не забуваючи встановлювати хрестики між сусідніми плитками, таким способом викладається вся стіна. Потім забирається профіль і закінчується останній, нижній ряд.

Похожие статьи:

  1. Гаражні ворота
  2. Камінні топки
  3. Укладка паркетной доски
  4. Поклейка шпалер
  5. Мобільні будиночки