Установка пластикового вікна

Безумовно головний інструмент цієї частини установчого процесу - перфоратор. Оскільки ми розглядаємо той випадок монтажу, коли вікно монтується в бетонний (цегляний) отвір, то і кріплення буде в бетон.

Але спочатку необхідно поставити віконну раму в отвір і виставити її за рівнем. Для того, щоб "спіймати" вертикальні і горизонтальні лінії вам знадобиться або старий дідівський висок або більш сучасні аналоги - лазерний рівень або будівельний рівень. У більшості випадків останній вдало справляється з поставленим завданням, та й знайти його можна майже в будь-якому магазині госптоварів.

Срочная доставка груза в таксимо заказать по самой выгодной стоимости за услуги на сегодняшний день

Далі в рамі вікна проробляється свердлом по металу отвір для анкера (якщо монтаж буде здійснюватися таким способом), або з зовнішнього боку до рами кріпляться анкерні пластини, що фіксуються шурупом. Рама фіксується до бетонної підстави. При цьому слід розуміти, що цей кріплення потрібен лише для фіксації, згодом все навантаження по утриманню вікна в отворі прийме на себе монтажна піна.

Монтажна піна сьогодні продається практично на кожному кроці. Вибір її багатий і пропонується вона у великій кількості найрізноманітніша. Основний параметр - це ступінь розширення. Від нього залежить наскільки піна збільшиться в розмірах після розширення до остаточного застигання. Враховуйте цей параметр, коли будете робити запенивание монтажного зазору. Для видування піни можна використовувати штатний однорразовий пластиковий пістолет-трубку або купити професійну піну з багаторазовим металевим пістолетом.

Після того як піна висохне можна виробляти оздоблювальні роботи над віконним прорізом з установки підвіконня, відливу, укосів. Стики і щілини закладаються герметиками. При цьому для різних умов і матеріалів склади відрізняються. Граматика, їх види і відмінності докладніше

Отже перелік необхідних інструментів для установки пластикових вікон своїми руками:

молоток,

зубило,

фомка з обценьками,

пила або електролобзик,

перфоратор,

дриль,

викрутка,

рівень будівельний,

монтажна піна,

герметик.

Пошук всього необхідного інструменту краще почати заздалегідь, щоб вибрати найбільш оптимальний як за вартістю, так і по продуктивності.

Похожие статьи:

  1. На що схожа квартира-гостинка
  2. Ходова частину автомобіля
  3. Укладка паркетной доски
  4. Всё о правильном банном венике
  5. Источники бесперебойного питания