Віконні конструкції з сибірської модрини

Будівництво та оздоблення заміського котеджу - питання комплексне, що вимагає ретельного опрацювання всіх деталей. Будь-яка помилка, незначний, на перший погляд, недолік чи невдалий вибір матеріалів згодом відгукнуться недалекоглядному власнику експлуатаційними проблемами. Це відноситься до всіх функціональних елементів конструкції, особливо, якщо вони виконані з деревини. Цей оздоблювальний матеріал, безумовно, володіє видатними естетичними якостями, які ідеально гармонують з автентичною атмосферою сучасного заміського житла. Але далеко не всі зразки виробів з натурального дерева відрізняються міцністю, надійністю і довговічністю.

На сегодняшний день большую популярность и распространение получил такой многофункциональный отделочный материал, как планкен из лиственницы - очень красивый и практичный, демократичный к бюджету материал для отделки фасадов помещений.

Даний будівельний матеріал піддається впливу цілого спектра дескриптивних видів впливу, від кліматичного й механічного, до біологічного та хімічного. Не можна сказати, що деревина дуже тендітна або вразлива, але вона динамічно втрачає свою привабливість і функціональність, якщо не дотримуватися певних правил експлуатації. Сонячні промені, перепади температур і вологості, цвіль, грибки і гнильні бактерії - всі ці агресивні чинники з плином часу погіршують стан елементів оздоблення з натурального дерева. Та й банальний механічний вплив призводить, рано чи пізно, до критичного зносу і виходу з ладу таких конструкцій. Особливо, якщо мова йде про такі елементи, як вікна, адже всі їхні деталі, без винятку, постійно контактують з навколишнім середовищем.

Щоб уникнути виникнення форс-мажорних ситуацій, і як можна довше зберігати цілісність віконних конструкцій, слід максимально ретельно вибирати осикову для них. Не варто забувати, що при обробці заміського котеджу, одним з пріоритетних питань є збереження в житловому приміщенні тепла. І неякісні вікна здатні знизити комфорт в дачному будинку, навіть якщо в ньому встановлена найсучасніша опалювальна система.

Якщо власник котеджу віддає перевагу екологічним дизайнерським рішенням, але не хоче знижувати показники практичності інтер'єрної обробки будинку, то оптимальним вибором буде - віконний брус з модрини. Ця хвойна порода деревини ідеально підходить для виготовлення надійних і довговічних конструкцій, які постійно контактують з навколишнім середовищем.

Вона абсолютно інертна по ганьбленню до впливу вологи, критично низьких і високих температур, на її поверхні не розвиваються мікроорганізми, їй не страшні комахи та інші шкідники. І що найголовніше - модрина відрізняється рекордною міцністю, яка з роками експлуатації тільки зростає. А про візуальні переваги подібного рішення говорити не доводиться, адже деревина має унікальні естетичні переваги, якими не може похвалитися жоден полімерний аналог.

Похожие статьи:

  1. Варіанти внутрішньої обробки балконів
  2. Укладання керамічної плитки
  3. Правила установки пральної машини