Входная дверь банного помещения: виды и особенности

Двері для банного приміщення виступають як найважливішим конструктивним елементом всієї споруди, так і значущою частиною декоративного інтер'єру. Виходячи з особливостей експлуатації банного будови, що включають підвищені параметри вологості і температури, подібні двері повинні виготовлятися з особливою суворістю.

 Компания Фасад Декор - предлагает изделия из пенопласта , такие изделия приукрасят ваш дом и сделают его намного свежее и уютней. Заказав фасадный декор вы получает бесплатный выезд и консультацию специалиста , а так же долговечные элементы вашего фасада.


Здатність ефективно протистояти специфічних умов такого приміщення є підтвердженням якості банних дверей. Згідно прийнятих норм експлуатаційної безпеки, двері для лазні, немов гаражні ворота, обов'язково повинні відкриватися назовні.

Обов'язковою умовою монтажу таких дверей вважається можливість герметичного закривання. Установка банних вхідних дверей, як правило, являє собою монтаж полотна у передбачену конструкційну коробку з деревини клеєного типу, яка не піддається процесам технічної деформації.

Прийнято виділяти 2 основних види банних вхідних дверей:

• дерев'яні.

Переважно використовувати вироби з липи та вільхи, які найбільш легко піддаються технологічній обробці. Такі вироби відповідають всьому переліку пропонованих до них вимог. При цьому, для цих виробів характерні адекватні цінові параметри. Найбільш популярні дверні конструкції різьбленого типу. Професійні виробники здатні вирізати на поверхні полотна не тільки окремі декоративні елементи, але й цілі тематичні картини. Один з найбільш обґрунтовано поширених видів банних дверей;

• скляні.

Також стає популярним варіантом серед наших співвітчизників. В процесі інноваційного технологічного виготовлення використовується спеціальне скло загартованого типу, що має товщину не менше 8 мм Вихідний матеріал також відповідає всьому спектру пропонованих до виробу вимог. Конструкція характеризується високими параметрами ударо - і термостійкості. В інтер'єрному плані такі двері не тільки привабливо виглядає, але і дозволяє візуально розширити, як правило, невеликі площі банних приміщень. Слід зазначити, що скляні дверні полотна можуть мати матову поверхню широкого переліку колірних відтінків, що гармоніюють із загальним інтер'єрним оформленням.

Похожие статьи:

  1. Окна в банное помещение: основные аспекты выбора
  2. Фасадний декор з пінополістиролу: чи варто довіряти
  3. Особенности укладки кафеля в ванной комнате
  4. Ремонт квартири в новобудові - приємні турботи