​Вибір електромеханічного замка

Як правильно вибрати електромеханічний замок - його різновиди

Всі побутові прилади можна пристосувати для роботи в автоматичному режимі, і не виняток дверні запірні механізми. Електромеханічні замки поступово приходять на заміну механіці, вони зручні, але мають складну конструкцію. Необхідно розбиратися в їх типах, щоб знати яку модель і де можна встановити. Вони підвищують рівень захисту дверей, управляються дистанційно.

Врізне частина електромеханічного замка

Види і принцип роботи електромеханічних пристроїв

Зовні електромеханічний замок на вхідні двері (виразний, накладної) нічим не примітний. Вся суть в замикаючому механізмі, в основі якого лежить електропривод. За типом пристрою бувають:

Качественный электромеханический замок atis lock ss купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Соленоїдний - головною особливістю конструкції є електромагніт. Він взаємодіє з ригелем під впливом магнітного поля, яке утворюється в соленоїдного котушці під напругою струму. Вимагає наявності струму в мережі - при відсутності електроживлення відкривається. Найдоступніший за ціною з усіх електромеханічних замків, тому як має найпростіший пристрій.

Моторні замки - забезпечені невеликим двигуном, який управляє ригелем, без цього впливу зрушити його неможливо. Тому цей тип замка має високий рівень захисту. Недолік: під дію з електричного імпульсу для відкриття необхідно певний час (секунд 20).

Замок для дверей з електроблокуванням - у відкритому стані ригель і клямка випирають, в закритому стані засувка входить до листа у відповідь отвір, а ригель поміщається в корпус, пружина стискається. Під впливом електрики якір притягаючи до котушок расфіксіруется пружинку, засувка втягується.

схема пристрою

Електромеханічна - підвид електромеханічного замкового механізму. У той час як йде подача струму, засувка не блокується - двері відкриваються (ригель витягнуть). При зупинці подачі напруги двері будуть зачинені. Цим і відрізняється Електромеханічна від замка, вона не відкривається поворотом ручки як в механічних пристроях. Якщо робота пристрою розрахована «на вхід», то з протилежного боку дверей може перебувати рукоятка.

Додаткові пристрої для електромеханічних замків

Електроніка дозволяє використовувати додаткові пристрої для управління:

Пульти.

Карти.

Ключі.

Брелоки.

Дистанційне керування особливо зручно для власників приватних будинків: можна відкривати хвіртку не виходячи з дому.

Крім нестандартних пристроїв, використовуються старі добрі ключі для циліндрового або сувальдного механізму.

Види електромеханічних замків

Завдяки високому ступеню захисту, подібні замки все частіше встановлюють не тільки в державних установах, але і в житлових приміщеннях. Як і механічні, ці замки бувають:

Накладний - встановлюються з внутрішньої сторони, на корпусі розташована кнопка для відкриття. У разі відключення живлення, механізм можна відкрито звичайним ключем.

Виразний - знаходиться всередині дверей, їх особливість - можливість встановити додаткові вертикальні запірні механізми.

Врізний замок електромеханічного типу

Головною складовою є ригель - деталь запірного механізму, яка закриває двері. Це стрижень, який висувається і поміщається в отвір у дверній коробці. Накладні і врізні електромеханічні замки найчастіше мають від двох і більше горизонтальних ригелів (є складні механізми - врізні замки з додатковим вертикальним ригелем). Один поміщається всередину механізму, змушуючи працювати інші деталі. Решта ригеля працюють від електромережі.

Великий плюс накладних і врізних електромеханічних пристроїв в тому, що вони мають і стандартний механізм. Так що якщо пропаде електрика, пристрій лише на половину вийде з ладу.

етапи установки

Найчастіше електромеханічний врізний або накладний замок встановлюють в приватних будинках, що б дистанційно керувати хвірткою. Такі пристрої на вхідні двері складаються з:

Блоку.

Домофона.

Панелі виклику.

Замку.

Ключі.

Провід.

Комплектація

Для установки необхідні:

кабель

Дріт 0,3-0,5 см діаметр.

Дриль.

Болгарка.

Свердло.

Ізоляційна стрічка.

Хомути для монтажу.

Викрутка.

Плоскогубці.

Маркер.

Алгоритм установки пристрою на хвіртку:

Інструкція - вивчити особливості придбаного пристрою.

Розмітка - визначитися, де буде кріпитися електромеханічний замок, маркером відзначити місця для отворів.

Дрилем зробити отвори.

Встановити корпус замку, закріпити.

Якщо передбачається встановити виразний електромеханічний замок, в двері: тут потрібно пропиляти роз'єм болгаркою.

З протилежного боку встановити роз'єм для ригелів замка.

Установка комбінованого кабелю.

Кабель виконує подвійну функцію: живить виразний замок електроенергією і передає сигнал на відеофон.

Кабель прокласти до найближчої стіни, уздовж

Похожие статьи:

  1. Электромеханический замок
  2. Вибір гідромасажної ванни.
  3. Вибір автоматичних воріт
  4. Всё о правильном банном венике