Вибір підлоги для передпокою

До вибору будь-якого покриття для підлоги передпокою потрібно поставитися з найбільш високою відповідальністю, якщо брати навіть в приклад вибір тієї ж підлоги для вітальні. Тим більше необхідно врахувати саме те, що підлога в передпокої завжди піддається дуже серйозним випробуванням. Адже саме в сам передпокій ми несемо дуже багато бруду, і що вже тут говорити про різну вологу та сніг.

Профессиональный интернет магазин строительных материалов предлагает Вашему вниманию широкий ассортимент товаров по самым выгодным ценам на  сегодняшний день.

Який вид підлогового покриття краще вибрати і якими вони бувають? Дуже часто багато хто вибирає саме лінолеум. Це найкращий вид матеріалу, та й за ціною він дійсно підходить людям з абсолютно будь-яким рівнем достатку. Комерційний лінолеум вважається найміцнішим варіантом лінолеуму, але і ціна у нього, зрозуміло, буде набагато вище, ніж у інших.

Даний вид лінолеуму звикли використовувати у всіх громадських місцях і саме там, де підлогове покриття здатне піддаватися найбільшому навантаженню. Напівкомерційний лінолеум відповідно найбільше може підходити саме для використання в самому передпокої квартири з величезною кількістю в ньому людей. Даний вид лінолеуму досить міцний і його ціна буде середньою.

А лінолеум саме для побуту підійде для тих квартир, де проживає близько двох осіб. Він буде доступний і звичайно за ціною і його міцність буде трохи менше, ніж у комерційного виду. Але тому що навантаження на нього буде набагато менше, даний варіант підлогового покриття для передпокою буде відповідно оптимальним.

Передпокій і керамічна плитка

Оздоблення передпокою керамічною плиткою може зустрічатися дуже часто. Керамічну плитку потрібно вибрати залежно від самого навантаження на неї. Керамічна плитка для підлоги може поділятися на 5 класів стійкості. Для передпокою своєї квартири краще підібрати плитку саме 3 - 4 класів. А п'ятий клас завжди використовують у громадських місцях.

Наливна підлога

Наливна підлога в передпокій стала теж завойовувати високу популярність серед безлічі людей, які звикли до нестандартних рішень. Дане задоволення, звичайно, дуже нове і дороге.

Паркет

Класичний вид паркету ніколи не виходить з моди, адже обов'язково знаходиться  людина, яка бачить його у власному будинку. Це самий звичний для нас вид матеріалу і вибирати його дійсно нескладно. Для передпокою найкраще підходить щитовий і масивний паркет. Саме дані два види дуже зносостійкі.

Похожие статьи:

  1. Вибір каміну для вітальні
  2. Вибір гідромасажної ванни.
  3. Виды дверей для бани и сауны
  4. Вибір автоматичних воріт