Вибір підлоги для передпокою

До вибору будь-якого покриття для підлоги передпокою потрібно поставитися з найбільш високою відповідальністю, якщо брати навіть в приклад вибір тієї ж підлоги для вітальні. Тим більше необхідно врахувати саме те, що підлога в передпокої завжди піддається дуже серйозним випробуванням. Адже саме в сам передпокій ми несемо дуже багато бруду, і що вже тут говорити про різну вологу та сніг.

Який вид підлогового покриття краще вибрати і якими вони бувають? Дуже часто багато хто вибирає саме лінолеум. Це найкращий вид матеріалу, та й за ціною він дійсно підходить людям з абсолютно будь-яким рівнем достатку. Комерційний лінолеум вважається найміцнішим варіантом лінолеуму, але і ціна у нього, зрозуміло, буде набагато вище, ніж у інших.

Даний вид лінолеуму звикли використовувати у всіх громадських місцях і саме там, де підлогове покриття здатне піддаватися найбільшому навантаженню. Напівкомерційний лінолеум відповідно найбільше може підходити саме для використання в самому передпокої квартири з величезною кількістю в ньому людей. Даний вид лінолеуму досить міцний і його ціна буде середньою.

А лінолеум саме для побуту підійде для тих квартир, де проживає близько двох осіб. Він буде доступний і звичайно за ціною і його міцність буде трохи менше, ніж у комерційного виду. Але тому що навантаження на нього буде набагато менше, даний варіант підлогового покриття для передпокою буде відповідно оптимальним.

Передпокій і керамічна плитка

Оздоблення передпокою керамічною плиткою може зустрічатися дуже часто. Керамічну плитку потрібно вибрати залежно від самого навантаження на неї. Керамічна плитка для підлоги може поділятися на 5 класів стійкості. Для передпокою своєї квартири краще підібрати плитку саме 3 - 4 класів. А п'ятий клас завжди використовують у громадських місцях.

Наливна підлога

Наливна підлога в передпокій стала теж завойовувати високу популярність серед безлічі людей, які звикли до нестандартних рішень. Дане задоволення, звичайно, дуже нове і дороге.

Паркет

Класичний вид паркету ніколи не виходить з моди, адже обов'язково знаходиться  людина, яка бачить його у власному будинку. Це самий звичний для нас вид матеріалу і вибирати його дійсно нескладно. Для передпокою найкраще підходить щитовий і масивний паркет. Саме дані два види дуже зносостійкі.

Похожие статьи:

  1. Лазня з вишуканою обробкою
  2. Вибір каміну для вітальні
  3. Вибір гідромасажної ванни.
  4. Вибираємо гаражні ворота.
  5. Электромобили для детей