Вибір стоматологічної клініки: основні особливості

У число найважливіших критеріїв, якими слід керуватися при виборі клініки, входять наступні:

Число пацієнтів. Якщо в медустанову звертається багато людей, це свідчить про професіоналізм її персоналу. Зрозуміло, медустанови нерідко забезпечують наплив клієнтів за рахунок проведення акцій, однак такий підхід може збільшити приплив відвідувачів тільки на короткий час.

Профессиональная стоматология в Минске окажет Вам свои услуги по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Відстань від будинку пацієнта до клініки. Чим воно менше - тим краще. Якщо медустанову знаходиться неподалік, то при раптовому виникненні гострого болю можна звернутися в нього за допомогою негайно. Бажано також перевірити, протягом якого часу працює дана клініка, і чи завжди вона розташовувалася за цією адресою.

Наявність новітньої медичної техніки. Крісла повинні забезпечувати зручність і мати всі пристосування, необхідні для високоякісної роботи стоматолога. Всі необхідні інструменти повинні розташовуватися під рукою. Клініка повинна мати власний мікроскоп, рентгенівський апарат, томограф.

Наявність фахівців різного профілю. Це дозволить обійтися без пошуків іншого медустанови для вирішення кожної нової проблеми. Бажано, щоб кількість фахівців кожного профілю становило більше одного. В такому випадку, завдяки конкуренції між ними, якість стоматологічних послуг в даній клініці буде вище.

До медустановам, в яких працюють іноземці, необхідно ставитися з обережністю. Як правило, кваліфіковані фахівці їдуть на заробітки з Росії в Європу, а не навпаки. Так що іноземець, який працює в Росії, швидше за все, не затребуваний у себе на батьківщині.

Що стосується вибору лікаря, то тут потрібно використовувати такі критерії:

РЕКЛАМА

Найкраще, якщо стоматолог відноситься до середньої вікової категорії. У надто молодого фахівця може бути відсутнім необхідний досвід, а літні фахівці рідко використовують новітні методи лікування.

Хороший стоматолог завжди розповідає клієнту заздалегідь, як буде виконуватися лікування і до яких наслідків воно може призвести. Крім того, він повинен дати гарантію на виконану роботу. Якщо результат виявиться незадовільним, клініка буде зобов'язана безкоштовно все виправити або повернути клієнту гроші.

Професіонал повинен регулярно підвищувати свою кваліфікацію на спецкурсах і обов'язково стажуватися щороку.

Похожие статьи:

  1. Насосне обладнання у галузях промисловості
  2. Последовательность укладки кафельной плитки
  3. Як урізноманітнити ваше сексуальне життя
  4. Скіналі для кухні - це оригінально та привабливо
  5. Дезінфекція води в басейні і її основні способи