Вибираємо дитячий майданчик по віковій групі

Кожному віку дитини характерні свої етапи розвитку. Погодьтеся, хлопчикам і дівчаткам 12-ти років більше не цікаво грати в пісочниці. Саме тому, якщо ви збираєтеся встановити дитячий майданчик хоч на території приватного будинку, хоч у дворі багатоповерхового будинку м Москви, потрібно враховувати вікову категорію дітей.

Большой выбор детских площадок на сайте https://playgrounds.com.ua/ вы можете подобрать по своим финансовым возможностям.

Класифікація дитячих майданчиків за віковими групами

до 4-х років;

до 8 років;

до 12 років.

У кожної з цих груп свої психологічні особливості і рівень розвитку. Обладнати дитячий майданчик універсальними для будь-якого віку ігровими елементами не тільки недоцільно, але ще й небезпечно.

Так, дитині до 4 років будуть дуже цікаві яскраві гойдалки на пружинах і пісочниці на дитячому майданчику. В 4 роки малюки вже з радістю гойдаються на гойдалках і каруселях. У 5-6 років малюків на дитячому майданчику привертають відкриті і закриті будиночки, різні гірки. Раціональним рішенням буде придбання комбінованих елементів (наприклад, машинка + пісочниця, паровозик + гірка).

У віці з 7 до 12 років у дітей виникає потреба в колективних іграх. Спостерігається підвищення фізичної активності. Їм завжди хочеться лазити, бігати, гойдатися, обертатися. Відмінно розвинути спритність і витривалість допоможуть ігрові комплекси з великою кількістю елементів, встановлені на дитячому майданчику.

Крім того, привчити дитину до спорту з дитинства допоможуть різні рукоходи, турніки і військові смуги перешкод. Рукоходи розвивають не тільки силу і витримку, а й тренують кмітливість дитини.

Дівчаток і хлопчиків старше 12 років все більше цікавлять спортивні комплекси. У цьому віці вони із задоволенням будуть грати в футбол, волейбол і баскетбол, тому має сенс встановити баскетбольні щити, волейбольні стійки, футбольні або хокейні ворота у дворі.

Найчастіше дитячі майданчики в Москві компонуються різними елементами, з урахуванням всіх вікових груп. При цьому необхідно, щоб ігрові елементи для молодшого віку природним чином відділялися від обладнання для дітей старшого віку. Наприклад, малюк не зможе піднятися на який-небудь елемент, якщо у останнього підняти вгору нижню сходинку.

На що звернути увагу при виборі виробника дитячих майданчиків?

Для того щоб привернути увагу дитини дитячий майданчик повинна бути яскравою. Також не варто забувати і про безпеку обладнання. Ігрові елементи, пісочниці, каруселі, гойдалки та гірки не повинні мати гострих кутів. Конструкції дитячого майданчика повинні бути ретельно продумані, щоб звести до мінімуму дитячий травматизм.

Багато компаній, що спеціалізуються на виготовленні ігрового дитячого устаткування роблять, як стандартні ігрові комплекси, так і під замовлення. Серйозні виробники дитячих майданчиків надають всі необхідні сертифікати на продукцію, що підтверджують її відповідність діючим ГОСТам.

Похожие статьи:

  1. Вибираємо якісні міжкімнатні двері
  2. Виготовлення й монтаж металевих конструкцій
  3. Вибираємо покрівлю для даху котеджа