Види замків для металевих дверей і їх рейтинги

Купівля металевих дверей сама по собі ще не означає повного захисту домашнього майна від злодіїв. Будь-які двері повинна бути оснащена якісним і надійним замком. Саме вони роблять двері останнім рубежем. Тому варто звернути увагу на замки, якщо вибираєте двері зовнішні .

Просмотреть каталог гаек здесь на сайте вы можете в любое удобное для вас время.

Види замків для вхідних металевих дверей і параметри з вибору:

Вибір замків сьогодні настільки великий, що купити будь-який немає ніяких проблем. Але правильний вибір замків для металевих дверей залежить від принципу дії, конструкції замку. Як обрати? Є кілька орієнтирів. Ось основні з них:

виробник - сьогодні на ринку представлена продукція як вітчизняних, так і зарубіжних виробників. Серед найбільш поширених компаній, що постачають замки на ринок, можна назвати такі як Giza, Mottura, Гардіан, Kale, Securemme і ін .;

призначення - як не дивно, але типовою помилкою покупця є помилка вибору призначення товару. Нерідко замість замка для вуличної двері люди набувають замки для внутрішніх дверей. В першу чергу такі замки відрізняються класом стійкості до виламування.

Класифікація замків по стійкості до виламування

Всього замки мають чотири класи цього параметра. Так, прийнято розділяти такі класи:

клас перший - це найпростіші замки, які використовуються на внутрішніх дверях. Вважається, що для злому такого механізму достатньо часу в межах п'яти хвилин;

клас другий - це більш надійні запори, їх вже можна використовувати як для внутрішнього застосування, так і для установки на зовнішніх дверей. Вони не гарантують недоторканність житла, але можуть істотно затримати грабіжника - вважається, що на розкриття таких дверей у нього піде не менше десяти хвилин;

клас третій - злом можна здійснити не менше ніж за п'ятнадцять хвилин, але і вони можуть зіграти істотну роль. Тому до третього класу замків прийнято відносити ті, які мають вже підвищені можливості захисту;

нарешті, найвищий клас захисту у замків четвертого класу. Вони встановлюються там, де потрібно підвищений рівень захищеності.

Відповідно до рівня захищеності складається і ціна. І це не примха виробника, адже для забезпечення підвищеної безпеки при виробництві замків застосовуються додаткові механізми з особливими рівнями секретності, матеріали, що відрізняються більшою міцністю.

Безумовно, непосвяченому людині досить важко зробити якісну оцінку співвідношення ціни і надійності. Тим більше, що нерідко відмінні механізми можуть встановлюватися в замки, які виготовлені не з найміцніших матеріалів. І навпаки, міцні сталеві корпуси можуть містити механізми меншою захищеності.

Як бути? Порада така: купуючи замок до дверей, цікавтеся в першу чергу матеріалами, з яких виготовлені корпусу замків. Мідні, латунні корпусу, ті, що мають пластмасові елементи, краще не брати. Пошукайте краще міцну сталь. А клас стійкості до злому ви знайдете на упаковці замку. Залишиться тільки поєднати ці два параметри.

Відкрито про секретність

Існує три рівні секретності замку. Не вірте, якщо вам обіцяють більше! Ті мільйони комбінацій, які будуть демонструвати продавці, не має нічого спільного з реальним рівнем надійності, яка є з'єднанням чотирьох показників - секретності, здатності протистояти злому, ймовірності збігу зі стороннім ключем личинки замка і зносостійкості замкового механізму.

До низького рівня секретності можна віднести ті замки, які в інструкції містять згадка про кількість можливих комбінацій від десятка до десятка тисяч. При цьому ці замки не захищені від проникнення відмички і від впливу механічним шляхом. Такий замок видно неозброєним оком - метал м'який, робота неякісна і ключі самі простацькі.

При середньому рівні секретності підвищується не тільки число можливих комбінацій (в середньому рівні воно досягає 500 тисяч). Виготовляється такий замок з міцніших матеріалів, частково це високоміцна сталь, деталі так само більш якісні. Способу захисту від відмички в них також не передбачено, зате є комбінація для пінів. Як правило, механізм замка такого класу досить непоганий, чого не скажеш про матеріал, з якого виготовляються ручки і корпус.

Вищої секретності замки - це ті механізми, які передбачають не просто величезний набір можливих комбінацій, але і мають повноцінний захист від злому, відмички, з серйозною комбінацією пинов і в цілому дуже якісним захистом. Точність таких механізмів і міцність корпусів та інших деталей висока.

Про типах замку

Сьогодні всі металеві двері мають тільки врізні замки, які ставляться всередину полотна. Це зручно, надійно, практично. Якщо вам потрібна більш повна інформація про типи замків і сучасних методів виробництва металевих дверей, в тому числі і новітніх дверей з тер.

Похожие статьи:

  1. Будівництво каркасних Бані Своїми Руками
  2. Цегляна піч для лазні своїми руками
  3. Правила установки пральної машини
  4. Вибираємо покрівлю для даху котеджа