Водопостачання приватних будинків

Вода для людини більш цінне природне багатство, ніж газ, нафта, вугілля, адже без води людина не може прожити більше 4 днів. Навіть в давнину люди влаштовували свої селища в залежності від того, де протікав струмок з прісною водою. Зараз вже воду добувають там, де стоїть будинок, от тільки способи добування води можуть відрізнятися один від одного. У містах люди про це не замислюються, досить просто відкрутити кран і вода з'явилася. А ось у же в заміських будинках, дачах, котеджах монтують цілі системи водопостачання.

В наше время автолюбителям купить резину бу иностранного производства намного выгоднее, чем новые отечественные автошины. Поэтому купить шины бу Москва - значит разумно сэкономить и получить хорошее и безопасное качество езды.

Самий старовинний варіант видобутку води це спорудження колодязя. Глибина колодязя може бути різна, вона залежить від розміщення дзеркала води. Глибина колодязя може досягти 30 метрів. Але коли грунтові води, які й наповнюють колодязь лежать дуже глибоко, то в такому випадку викопати колодязь такої глибини - завдання непосильне. Іноді навіть діючий колодязь пересихає або рівень води в ньому занадто низький. Такі моменти тягнуть за собою якийсь дискомфорт заміського життя. Адже скрізь хочеться затишку і всіх зручностей де б ми не були. Саме тому ще одним зручним варіантом водопостачання будинків є свердління свердловин.

Організація найбільш поширених систем водопостачання включає спорудження артезіанських свердловин. Ця споруда досить глибока (до 200 і більше метрів), тому процес свердління такого виду свердловин потребує роботи спеціального обладнання та професійних майстрів. Крім того вони також займуться організацією каналізації будинку. Саме такі нюанси роблять цей варіант видобутку води достатньо дорогим. Але всі плюси цієї системи перекривають первинні витрати. По-перше, при такому виборі, вода яку ви отримуєте в результаті дуже якісна. Вона екологічно чиста, наповнена масою природних матеріалів і не потребує спеціальної обробки. Також свердловину ви можете пробурити в будь-якому місці дачної ділянки, не потрібно прив'язуватися до яких-небудь умов її розміщення.

Більш економним способом видобутку води є буріння піщаних свердловин. Їх глибина значно менше, вода набагато брудніша. При цьому варіанті водопостачання необхідно приділити увагу питанню очищення видобутої води. Для цього встановлюються спеціальні фільтри, які час від часу потребують заміни.

Але все ж артезіанські свердловини в порівнянні з піщаними, будуть значно краще й довше працювати. Артезіанські свердловини на відміну від піщаних не потребують регулярного використання. Можна їх включати раз на півроку, рік, і це ніяк не відобразиться на водовіддачі.

Термін успішної роботи артезіанських свердловин приблизно 20-30 років. Свердловини на пісок успішно працюють значно менше. Але знову ж таки це залежить від місцевості, де проходить буріння. Так, в основному такі свердловини працюють 3-5 років, а в деяких місцевостях цей термін може протривати до десятків років.

Звичайно ж, кожний має сам вирішувати, які системи водопостачання їхніх будинків їм підходять, але при цьому не забувайте, що вода це життя, а якісна вода це й здоров'я.

Похожие статьи:

  1. Як заощадити на ремонті будинку
  2. Будівництво Лазні у Приватному Будинку
  3. Як заощадити на ремонті будинку
  4. Якщо вам потрібен ремонт даху будинку