​Як працює онлайн-каса

Кожна каса реєструється в ФНС.

Каса підключається до інтернету через wi-fi, сім-карту, флешку-модем або провід.

Коли відкривається зміна, ККТ відправляє звіт оператору.

Під час оплати кожен чек відправляється ОФД.

Каса приймає підтвердження від ОФД про те, що чек прийшов. Якщо немає інтернету або дані не дійшли до оператора, каса повідомляє про це касира і намагається відправити чек знову.

Якщо покупець надав номер телефону або адресу електронної пошти, ККТ відправляє йому електронний чек: посилання по SMS або на e-mail, в іншому випадку видається звичайний друкований чек.

Коли закривається зміна, каса друкує звіт. У звіті можна побачити скільки відправлено чеків, скільки документів не дійшла до ОФД, і чи все в порядку з з'єднанням. Електронна копія звіту теж відправляється оператору фіскальних даних.

Як модернізувати існуючу ККТ

Воспользуйтесь  надежной онлайн-кассой wipon, цены на услуги Вас приятно удивят.

Якщо каса не сильно застаріла, її можна модернізувати. Досить купити спеціальний комплект. Щоб дізнатися про те, чи можна доопрацювати вашу касу, зв'яжіться з виробником або скористайтеся спеціальною перевіркою на сайті ФНС: kkt-online.nalog.ru. Якщо ви купували касу недавно і вона відмінно працює - модернізуйте її. Якщо каса застаріла, в поганому стані і її не можна доопрацювати - купуйте нову.

Зв'яжіться з розробниками вашого програмного забезпечення. Дізнайтеся, чи буде воно підтримувати онлайн-каси і як можна оновити всі ПО.

Купуйте комплект модернізації.

Зніміть касу з реєстрації в ФНС. Алгоритм не змінився - напишіть заяву, отримаєте звіт по Еклз, зберіть документи і відвідайте податкову.

Модернізуйте касу самі або зверніться в ЦСО.

Оновлення все ПО обладнання або придбайте нове.

Похожие статьи:

  1. Выравнивание пола
  2. ​Де і як шукати роботу
  3. ​Баня из клееного бруса