​Як продати ділянку під будівництво?

Для того, щоб ефективно продати ділянку під будівництво, ми маємо розділити весь процес продажу нерухомості на кілька етапів. Насправді на самому початку ви можете скласти неправильне враження, що продаж незабудованої земельної ділянки дуже простий і досить шукати клієнта і йти з ним до нотаріуса. Нічого не може бути більше неправильним.

Першим кроком є збір повної, сучасної документації нашої земельної власності. Це також етап, коли також варто шукати документи з того моменту, коли ми стали власником майна. Насправді цей етап схожий на двигун в машині, без нього ми не рухатимемось далі. Слід відзначити, що на порталі юлєнд Ви зможете швидко продати, орендувати або купити земельну ділянку, бо цей ресурс перевірений часом та має досить велику клієнтську базу.

Що слід перевірити перед тим, як отримати документи на ділянку?

Перевіривши ваш архів щодо ділянки під будівництво, ми можемо перейти до наступного етапу, який перевіряє поточне призначення нашого земельного майна у відповідному офісі.

Це досить важливий момент роботи з підготовки до продажу будівельної ділянки, тому що, оскільки ми стали власниками, територія, де знаходиться ділянка, може змінити цільове призначення, наприклад, новою постановою комуни про зміну просторовий план розвитку, якщо наша ділянка охоплюється таким планом.

Що якщо ми дізнаємось в офісі, що ділянка не включена до плану просторового розвитку?

У такій ситуації ми не в втраченому становищі, і нам слід подбати про отримання іншого документа, який вказує мету ділянки, наприклад, для забудови житла, що є рішенням про зонування. Території, для яких комуна не підготувала і не прийняла планів просторового розвитку, але які призначені для забудови в дослідженні, наприклад, житло, можуть отримати рішення про умови забудови після виконання кількох умов, включаючи доступ до дороги загального користування. Вся процедура отримання рішення про умови будівництва, наприклад, в гміні Допієво, займає 3-4 місяці і залежить від конкретного характеру району.

Великий сюжет, велика проблема?

Власники великих земельних ділянок дуже часто відмовляються від рішення продати ділянку, оскільки стикаються з різними юридичними проблемами. У 2016 році з’явився закон, який обмежує вільний продаж землі площею понад 3000 кв. М, проте часто є можливості, наприклад: поділ території на менші фрагменти та безпроблемний продаж. Якщо ми є власником більшої території, ми можемо спробувати отримати рішення про умови розвитку та зробити геодезичний підрозділ. Звичайно, така стратегія полегшує нам продаж земельної власності.

Як перевірити доступ до комунальних послуг?

Клієнти, які купують земельну ділянку, дуже часто цікавляться її забудовою із засобами масової інформації. Найкращий спосіб перевірити, чи має ділянка підключення чи доступ до комунальних послуг на шляху, - це замовити карту в офісі. В офісах є актуальні дані про комунальні послуги. Перевіривши карту, ми можемо з чистою совістю запропонувати клієнту земельну ділянку, яка не матиме проблем з доступом до відповідних підключень, таких як вода, електрика, газ або каналізація.

Похожие статьи:

  1. Як зробити ремонт ванної кімнати
  2. ​Як вибрати гіпсокартон для стін
  3. Застосування скла в будівництві