Як урізноманітнити ваше сексуальне життя

Коли винесена в заголовок фраза стає твердженням, а питанням, значить, настав час конкретних дій. Головна теза, яку, втім, набив оскому і часто мало що пояснює, - «внесіть в свій секс щось нове». Питання тільки - що. Розмови про те, щоб здивувати один одного, можуть у кращому випадку залишитися балачками, в гіршому - обернутися конфузом і розчаруванням. Парадокс: експериментувати необхідно, але найчастіше невдалий експеримент небезпечніша рутини. Тому будьте обережні і включайте інтуїцію. Отже, як же урізноманітнити сексуальне життя?

На сайте love-shop.kiev.ua представлен широкий выбор секс игрушек, которые помомгут вам разнообразить вашу интимную жизнь.

Нижче - варіанти, які має сенс пробувати після серйозної внутрішньої фільтрації. Якщо фільтр не пропускає, а інтуїція сигналізує, що спільний перегляд фільмів для дорослих може не сподобатися вашому партнерові (хоча таких чоловіків ще пошукати треба) - відкидайте ініціативу в сторону.

ПОЧНІТЬ З МАЛОГО

Запах. Постійні партнери дізнаються одне одного, в тому числі і по запахам. Парфуми, гель для душу, шампунь та інше. Змініть цю лінійку по можливості повністю - але знову ж таки, з урахуванням взаємних пристрастей / антипатій. Якщо другу половину нудить від м'яти, не варто йти напролом: шок і роздратування - не найкращий підмога в сексі.

ЗМІНА АЛГОРИТМУ

Звикли, що в постільних іграх за ммм звичайно треба ух, а на восьмій хвилині - ррр? Проведіть рокіровку. Нехай спочатку буде ррр. Але віддавайте собі звіт в тому, ЩО ви міняєте місцями. Якщо деталі між собою якось пов'язані (не вдаватимемося в подробиці), рокірувати, може, і не варто: не кожному сподобається спочатку десерт, а потім суп. Хоча хтозна.

РОЗЛУКА

Як правило, поради на тему розмаїття моногамной сексуального життя зводяться до впровадження нових, так би мовити, технологій і прийомів. Давайте мислити ширше. Товари з секс-шопу це непогано, але ось макроваріант - розлучитися на якийсь час - може не менше потужно освіжити вашу постіль. Розлучитися, ясна річ, не означає розлучитися. Нехай хтось із вас - якщо ви живете разом - з'їде на пару-трійку днів. Не дзвоніть один одному, не пишіть. Вимкніть What'sApp. Тільки, будь ласка, гарненько все зважте, перш ніж таке пропонувати. Якщо припускаєте, що ваш партнер може за ці кілька днів дібрати смаку розлуки - не ризикуйте.

РОБИМО ЦЕ ПО-ШВИДКОМУ

Швидкість в даному випадку означає непередбачуваність. Несподівано за фактом, несподівано в сенсі вибору місця і часу - чим погано? Крім того, швидкий секс концентрує емоції, а висока концентрація чогось завжди обіцяє драйв. У вас немає часу на прелюдії, пояснення, тонкощі. Просто зробіть це і видихніть.

ПЕРЕПИСКА

Ви, звичайно, спілкуєтеся протягом робочого дня. Окей. Чи не спілкуйтеся. Ведіть виключно переписку, і не таку, як зазвичай ( «У нас тут повний завал», «Іду на обід»), а пікантну. Якщо бути точним і чесним - непристойні. Пишіть один одному непристойності в деталях. Головне - тримайте ритм і не старайтеся, а то можна перегрітися, видихнути і втомитися. У невеликих - якщо зможете стримуватися, звичайно - дозах повідомляйте, що б ви зробили з партнером, де б ви це зробили і коли.

МОВЧАЛИ? КРИЧІТЬ

Кожен веде себе в сексі по-різному, це прописна істина. І звуки все видають різні. Якщо ви, так уже склалося історично, схильні мовчати, спробуйте заговорити. Скромно пихкали? Кричіть. Тільки не перестарайтеся; навмисні стогони та інша звукова пристрасть не стільки вульгарні, скільки смішні. У ліжку сміятися не забороняється, але лише разом над чимось, і ні в якому разі не друг над другом. Ви ж не хочете, щоб ваш партнер, замість того, щоб перейнятися вашої самовідданістю, почав би сміятися?

СПЛЯЧИЙ РЕЖИМ

Іноді кращий спосіб щось зробити - не робити взагалі нічого. Прикиньтеся - вірніше, покажіть, повідомивши, що ось така тепер у нас гра - що заснули. Будьте податливі, дозвольте партнеру робити все, що він хоче, не пручаючись, не допомагаючи, не реагуючи. Подібні штуки - якщо нечасто практикувати - можуть дати абсолютно новий досвід і урізноманітнити сексуальне життя. Правда, потрібно розуміти, що повна пасивність з вашого боку чревата сильним збудженням партнера - і швидким його спадом: як не крути, навіть завзятий егоїст хоче якийсь віддачі від своїх дій. Оптимальна модель вашої поведінки - включитися в потрібний момент. Несподівано «прокинутися» і ... Там як карта ляже.

ДЗЕРКАЛО І АЛКОГОЛЬ

Цілком можливо, що цей варіант не є чимось особливим і давно узятий вами на озброєння. Якщо ж це не так, настійно рекомендуємо - займіться сексом в оточенні дзеркал (ну добре, давайте реально дивитися на речі - хоча б одного дзеркала), перед тим трохи випивши. Можна обійтися і без допінгу, просто потрібно мати на увазі, що секс з боку не завжди виглядає так само, як в еротичному кіно. Справа не в тому, що у кого-то целюліт; якщо ви бачили аматорські секс-відео, то зрозумієте, про що ми говоримо. Видовище ще те. З алкоголем же ваші еротичні пасажі будуть відображатися в дзеркалі найкращим чином.

Похожие статьи:

  1. Будівництво каркасних Бані на Дачі
  2. Що треба знати про керамічну плитку
  3. Як розпізнати дефекти фанери