Як вибрати люстру

Люстра в кімнаті виконує декілька функцій. Це й складова частина дизайнерського рішення інтер'єру, здатна прикрасити приміщення, й джерело освітлення. Від того, наскільки якісне освітлення в будинку, залежить здоров'я очей, комфорт і навіть настрій, що знаходяться у ньому людей. Недостатнє освітлення погіршує настрій, при ньому хочеться спати. Занадто яскраве світло стомлює очі й весь організм в цілому.

В последнее время в различных сферах деятельности человека широкое применение получил такой универсальный пластический материал, как оргстекло. Поэтому изготовление изделия из оргстекла на заказ является достаточно востребованной услугой, ведь сами изделия очень прочны и удобные в применении.

Тому до вибору люстри потрібно підходити продумано. За типом вони діляться на підвісні люстри й стельові. Класична підвісна являє собою конструкцію з лампами або плафонами, яка підвішується до стелі за допомогою шнура або жорсткої штанги. Як правило, розташовується вона в центрі приміщення.

Дуже добре виглядає у великих кімнатах з високими стелями. Вишукана люстра додасть всьому приміщенню відповідний вигляд. Зовнішнє оформлення таких світильників дуже різноманітне. Світловий потік може бути направлений і вниз і вгору. Плафони виконуються з різних матеріалів: під кришталь, матові різних кольорів. За допомогою різноманітних кольорових плафонів можна змінити колір всієї кімнати. Підвісні конструкції вибирають для віталень, різних великих залів.

Для маленьких приміщень кращим варіантом буде стельова люстра. Вона як би втиснута в стелю. Найчастіше виконується у вигляді тарілки або плаского плафона. Вони не займають багато місця, тому не зменшують кімнату. Добре вписуються в інтер'єр спалень, дитячих кімнат. Розсіяне світло надає затишок приміщенню, налаштовує на відпочинок.

Для освітлення кухні можливо застосувати й підвісну, й стельову конструкцію. Вибір залежить від розміру приміщення й необхідної яскравості освітлення. Підвісна конструкція доречна при високих стелях, так як вона займає частину простору. Стельові люстри не займають простір, добре освітлюють приміщення.

У сучасних люстрах використовують лампи розжарювання, люмінесцентні лампи, світлодіоди. Останнім часом все більшої популярності набувають світлодіодні світильники, які мають ряд переваг перед традиційними лампами.

Це економічність, вони мало споживають електроенергії.

Це довговічність, вони мають дуже великий термін служби.

Це краса, вони ефектно виглядають і дають м'яке, і водночас яскраве світло, здатне змінювати відтінки.

Завдяки цим якостям світлодіодні світильники завойовують все більше прихильників.

Похожие статьи:

  1. Розкрутка сайту
  2. Як вибрати халат для дому
  3. Шпалери для кухні
  4. Поклейка шпалер
  5. Як вибрати змішувач