​Як знайти роботу в соціальних мережах

Чому вигідно шукати роботу в соцмережах

Дати оголошення про пошук роботи можна безкоштовно

Багато компаній розміщують вакансії в соціальних мережах

Працює найефективніша схема - рекомендація знайомих

З чого почати

Перше і головне, з чого починається пошук роботи: резюме. Після розміщуємо резюме на http://uajobs.com.ua і отримуємо подвійний бонус:

Резюме стає доступним для роботодавців, тобто не тільки ви шукаєте роботу, але і робота шукає вас

Тепер є пряме посилання на резюме, яку зручно вставити в будь-який пост в соцмережах

Перш ніж приступити до пошуку роботи в соціальних мережах, треба визначитися, яка інформація залишиться особистої, а що зможуть побачити потенційні роботодавці. Можна не вказувати якийсь аккаунт в списку контактів, наприклад, Однокласники залишаються тільки для друзів. Можна просто закрити частину інформації для перегляду, але подбати про те, щоб сторінка була доступна для контактів.

Вибирати одну мережу не варто. Краще розмістити оголошення в усіх соціальних мережах, якими користуєтеся:

ВКонтакте - найбільш поширена в Росії мережу, але там і найбільше спаму

Facebook в Росії менш популярний, але тут багато постів про пошук співробітників, особливо програмістів, копірайтерів, інтернет-маркетологів, дизайнерів, сейлів, аккаунт-менеджерів, так що для пошуку роботи Facebook хороший

LinkedIn більше підходить для тих, хто шукає роботу за кордоном. Це спеціалізована мережа для пошуку роботи та працівників, а у російських роботодавців поки не дуже затребувана. Зате можна знайти роботу по удалёнке в міжнародних проектах.

Як себе подати

Критично дивимося на свій аккаунт. Можна створити новий. Але краще трохи відредагувати той, яким реально користуєтесь. Роботодавцю цікаво, що з себе представляє здобувач як людина, як він спілкується і з ким. Так що - прибираємо або приховуємо "компрометуючі" фото, з особистої інформації видаляємо все розумні цитати, які ах як точно відображають наш внутрішній світ.

Максимально наповнюємо всі розділи корисною інформацією - освіту, досвід роботи, підвищення кваліфікації, семінари-тренінги, гранти, можна і сертифікати сфотографувати. Ми залишаємо всі контакти - пошту, телефон, скайп, вайбер - в загальному, всі канали зв'язку. Не забуваємо потім їх перевіряти! Відкриваємо сторінку для перегляду.

Похожие статьи:

  1. ​Оренда і прокат інвалідних колясок
  2. Правила установки пральної машини
  3. ​Як знайти роботу в іншому місті