Як зробити ремонт коридору

Ремонт коридору, завдання досить складне. Причиною тому є, те що це приміщення без вікон, тобто погано освітлене. Як правило, мало габаритне, але з «замашкою» на великий функціонал зберігання.

Перед мешканцями постає питання як візуально збільшити об'єм приміщення й створити повноцінне освітлення, заповнити периметр місцями для зберігання й створити гарний інтер'єр. Коридор - це перше приміщення, яке бачать люди, що прийшли в будинок і це приміщення має виглядати достойно.

В наше время для печати фотографий, буклетов, офисных документов, графических изображений идеально подходит качественная фотобумага купить , которую можно в компании JetPrint в большом ассортименте и по привлекательным ценам.

Двері та оздоблювальні матеріали

У першу чергу необхідно замінити вхідні двері. Вибір дверей зараз величезний, вони зламостійкі й мають хорошу звукоізоляцію, тому час подвійних дверей пройшов. Досить встановити одні, але хорошої якості.

Оздоблювальні матеріали для коридору варто вибирати акуратно. Це повинні бути покриття, які легко миються, тому що найбільша кількість вуличного бруду осідає в коридорах. Перевагу можна віддати миючим шпалерам і лінолеуму, якщо потрібен найбільш бюджетний варіант. Або ж використовувати більш дорогі матеріали у вигляді натурального каменю на підлогу й обробити штукатуркою стіни з ефектом старіння. Варіантів безліч, головне зберегти оригінальність інтер'єру й функціональне призначення приміщення.

Що ж стосується вирішення питань з освітленням, тут найкраще використовувати множинні точкові світильники, ніж одну центральну лампу. Точкові світильники можна розмістити по периметру стелі, доповнити їх освітленням меблевих карнизів і бра на стінах, а по підлозі прокласти світлодіодну стрічку. Таке багаторівневе освітлення створить відчуття комфортного перебування навіть в приміщенні без вікон.

Місця для речей в коридорі

І останнє, що належить зробити в коридорі - це створити повноцінні місця для зберігання речей. Якщо простір зовсім маленький, тоді перевагу краще віддати вбудованим шафам, якщо ж ні, тоді цілком можна використовувати повноцінні об'ємні шифон'єри. Також необхідно пам'ятати, що при нестачі місця у вбудованих шафах краще розміщувати речі тільки сезонного гардеробу.

Відмінно виглядає дзеркало, встановлене на зовнішніх дверцятах шафи. По - перше воно візуально розширює розміри коридору, по-друге має чітке функціональне призначення. Завжди корисно оцінити свій зовнішній вигляд перед виходом на вулицю, велике дзеркало в коридорі - прекрасне рішення.

І звичайно ж деталі, роблять інтер'єр. Кілька яскравих акцентів у вигляді красивих аксесуарів, додадуть неповторний образ вашому коридору.

Похожие статьи:

  1. Як зробити ремонт ванної кімнати
  2. Кровельные материалы
  3. Кондиціювання котеджу
  4. Як вибрати халат для дому
  5. Розробка логотипу