Якщо потрібен економ варіант лазні

Не обов'язково вибудовувати велику баню, щоб насолоджуватися парними процедурами - завжди є можливість побудувати лазню дешево, використовуючи економ варіант. При цьому заощадити можна на чому, наприклад:

Надійне джерело, для того щоб купити квиток на автобус.

Матеріал стін. Баня з дерева більш краща, але з блоків економічно вигідна. Якщо не хочеться відступати від дерев'яної забудови, краще вибрати технологію каркасного будівництва, при якій можна використовувати вживану обрізну дошку або низькосортну необрізну, надавши додатковий колорит зовнішнім виглядом лазні.

Ретельне планування. На стадії створення проекту зменшити розміри кімнат до мінімально допустимих. Від кімнати відпочинку можна відмовитися. А ось парилку слід виконувати з урахуванням всіх вимог безпеки: в замалою парильні легко обпектися об кам'янку або обваритися паром. Помивочной можна об'єднати з парною.

Водостічна система. Можна відмовитися від подачі води в баню по трубопроводу, досить облаштувати піч з баком для підігріву води і приносити воду в відрах. Від санвузла і зовсім можна відмовитися.

Втім, всі способи економії краще обговорити з забудовником - на місці видніше, які з них можна використовувати, а що буде явно небажаним.

Рекомендації по вибору матеріалів і загальний хід робіт

Навіть коли проект повністю готовий, є ще багато нюансів, які зажадають уваги. Як зробити зовнішню обробку, що вибрати в якості утеплювача, ніж наслати дах і подібні моменти.

Зовнішня і внутрішня обробка лазні

Для зовнішньої обробки застосовують такі оздоблювальні матеріали:

дерево: імітація бруса, вагонка, блок-хаус;

камінь або кераміка: клінкерна плитка, цегла;

сайдинг;

а ще стіни можна просто пофарбувати.

Дерев'яний зруб лазні зовсім нема чого ховати під облицювальною матеріалом. Дерево прекрасно володіє захисними характеристиками і естетичними властивостями.

Внутрішні стіни і стеля лазні обшивають вагонкою, найчастіше використовують листяні породи дерева: липу, осику, вільху. Використання соснових порід особливо в парильні вкрай не бажано, під впливом високих температур дерево виділяє смолу.

Похожие статьи:

  1. Якось будівельники накривали дах
  2. Ялівцевий віник для лазні
  3. Источники бесперебойного питания
  4. Варіанти встановлення унітазу
  5. Якщо вам потрібен ремонт даху будинку