Заміна розбитого скла в міжкімнатних дверей и гипермаркет дверей

Левова частка орних, розсувних і складних міжкімнатних дверей вітчизняних та зарубіжних виробників надходять у продаж з дзеркальними або скляними фрагментами, причому, деякі з них з непередбачуваною конфігурації по візерунку і рідкісної краси за дизайнерським задумом і майстерному виконанню.

Ищете дверь по своему вкусу гипермаркет дверей предлагает вам широкий выбор, где вы точно найдете двери по своему желанию.

Найчастіше такі шедеври можна побачити в офісах великих комерційних фірм і банків, елітних готелях, особняках і котеджах людей середнього і високого достатку. Однак красиво жити не заборониш, тому міжкімнатні двері такого плану і трохи простіше купують прості забудовники приватних будинків і дачних будиночків або жителі міських квартир багатоповерхових будинків. Робити двері навчилися дійсно майстерно, але і коштує це задоволення немало.

Якщо від дитячої витівки, необережним ударом зворотним кінцем швабри або іншим предметом випадково розбили фігурне скло або дзеркало міжкімнатних дверей, то заміна скла в міжкімнатних дверей без досвідченого в цій справі фахівця практично неможлива. Кріпильні елементи скляних фрагментів брендових міжкімнатних дверей наскільки майстерно заполірована, що необізнаний в тонкощі виготовлення людина тільки зіпсує дорогу двері своїм грубим втручанням. Краще викликати класного фахівця відомого в місті агентства по ремонту дверних замків і заміні розбитих фрагментів скла. За короткий час він замінить розбите скло і надовго позбавить від головного болю з цього приводу вас і домочадців.

Придбати нові міжкімнатні двері для офісу, котеджу, квартири або приватного будинку в самому широкому асортименті можна в будь-якій компанії з досить солідним стажем і хорошою репутацією на ринку дверної продукції.

Заміна стекол в міжкімнатних дверях своїми руками

Заміну розбитого прозорого, тонованого або візерункового скла прямокутної або квадратної форми в шпона двері найчастіше економ класу вітчизняного виробництва можна зробити самому, порадувавши при цьому дружину своїми здібностями і зберігши трохи грошей сімейного бюджету.

Для успішної заміни потрібно

спочатку акуратно витягнути декоративні гвоздики,

акуратно по черзі зняти дерев'яні штапики по контуру скла і

обережно витягнути шматки скла в захисних рукавицях.

Потім прибрати ці шматки в безпечне місце, недоступне для дітей.

Потім металевим метром або рулеткою зробити заміри посадочного місця по висоті і ширині і в отриманих результатах відняти по 5мм на кожен розмір.

Нове скло повинне заходити вільно в посадочне місце двері, інакше при найменшому перекосі дверного полотна воно неодмінно лусне.

Похожие статьи:

  1. Навіщо головному лікарю потрібен маркетинг
  2. Оздоблення ванної кімнати пластиковими панелями
  3. Баня из блоков своими руками. Металлические двери.
  4. Завдання кожного фахівця з протипожежної профілактики