Збільшуємо розміри санвузла суміщений санвузол

Об'єднання санвузла стало однією з сучасних тенденцій. А так як це, перш за все, перепланування, потрібно бути в курсі всіх проблем, які можуть очікувати вас. Н аиболее часто зустрічаються малесенький санвузол і зовсім невелика ванна, в яку і найменша пральна машинка вміщається насилу. Цим «грішать» практично всі квартири типових будинків. А за рахунок демонтажу перегородки, що має чималу товщину, між іншим, приміщення виходить досить просторим, площею навіть більше, ніж якщо скласти окремі. І тоді сантехніка, меблі, пральна машина, може бути, бойлер розмістяться більш раціонально. Хтось в якості аргументу проти згадає про свіжість повітря. Але система вентиляції висуне свої аргументи.

Выбираем комплект инсталляция и унитаз лучших производителей на сайте.

У квартирі є два (можливо, більше) стояка. Найчастіше, таке зустрічається в квартирах «вільного планування». І тоді можна зробити санвузли окремо для гостей і господарів. Перший може бути обмежений унітазом і зовсім маленькою раковиною, можливо, душовою кабіною. А інший, неодмінно суміщений, може бути обладнаний крім традиційних унітазу, ванни і раковини, біде, душовою кабіною і самої різної меблями.

У будинку величезна ванна кімната, навіть не одна. Зіставте санвузол і отримуєте можливість буквально «обжити» всю велику територію, зробити її затишною, функціональною і комфортною. В цьому є ще один безперечний плюс. Звільнена площа може стати вашою вбиральні або коморою.

Як виконується об'єднання?

До речі, об'єднання санвузла відноситься до найбільш популярним перепланувань.

Зазвичай щоб ванна кімната вийшла досить просторою, зносять стіну, що розділяє ванну і туалет, або виконують перепланування складніше, коли до приміщення приєднують частку від комори, наприклад, або коридору, навіть кухні (це рідше і значно дорожче) .Задумивая подібну перепланування, ви, напевно, захочете, щоб оновлене приміщення відповідало стандартам нового часу. А це значить, що стане багато ширше перелік робіт. У нього обов'язково будуть включені:

заміна труб;

підвісні стелі;

електричний полотенцесушитель;

різні фільтри води;

система підігріву підлоги.

поєднання санвузлаІ цей список може бути продовжений.

Тут тепер легко розмістяться ванна кутова (або душова кабіна), біде, пральна машина навіть найбільша, а також зручний шафа.

Складаючи проект оновленої ванної кімнати, відразу визначайтеся з обладнанням, одночасно співвідносячи їх розміри з величиною приміщення.

Коли небажано суміщення санвузла?

Такий варіант вам не підійде, якщо сім'я ваша така велика, що вранці вибудовується в чергу в зручності, розташовані окремо.

Краще, якщо за стіною не опиниться кухні. Найкраща система вентиляції не зуміє зупинити проникнення сюди специфічних запахів. До речі, і роздільний санвузол нехай буде влаштований подалі, інакше час від часу вам доведеться «насолоджуватися» за столом звуками зливного бачка. А якщо за столом гості, це ще менш приємно.

Нелегкий шлях

Отже, рішення ви прийняли і готові приступити до переобладнання санвузла.

Спочатку вам знадобиться терпіння, тому що час станете витрачати на отримання спеціальних дозволів в самих різних інстанціях, а їх чимало.

Почати доведеться з послуг дизайнера і його креслення з проектом перепланування. Ось з цим папером ви прямуєте в БТІ, де і пишете заяву, додатково пред'являєте паспорт, свідоцтво про право власності і стаєте власником поверхового плану.

А без нього вам не видадуть технічний висновок, що дає право провести перепланування. На отримання його у вас три місяці, протягом яких необхідно звернутися в « жілнііпроект ».

Коли все названі документи у вас на руках, має бути отримання згоди від архітектора, пожежного нагляду, СЕС. Можливо, в кінці кінців ви доберетеся до житлової інспекції і оволодієте, нарешті, необхідними дозволами.

Так, і не забудьте запастися письмовими згодами від всіх ваших сусідів.

Ви переконалися, що дорога ця довга і важка. Від вас буде потрібно немало витримки і терпіння.

Тепер після закінчення всіх робіт, ви знову завдасте візит в БТІ з тим, щоб всі переробки були відображені в плані вашої квартири.

А якщо не погоджувати?

Приймаючи рішення виконати перетворення в квартирі без нудної процедури узгодження, будьте готові, виплатити до 25 МРОТ штрафу.

Можливо, ви вважаєте за таку суму незначною. Але коли вам захочеться продати свою квартиру ...

Ви повинні пам'ятати, що, відмовившись, узгоджувати свої дії з усіма інстанціями, ви вступили в протиріччя з законом. Перед продажем доведеться все, самовільно виконані перебудови і перепланування, привести у попередній стан за свій рахунок.

Вдалих вам перетворень!

Похожие статьи:

  1. Змінюємо інтерєр вітальні самостійно
  2. Як правильно вибрати квартиру в новобудові
  3. Вибираємо покрівлю для даху котеджа
  4. Будівництво Лазні з піноблоків по Етапам
  5. Підбір і прорахунок чавунних ретро радіаторів