Будівництво Бань з Колоди Своїми Руками

Будівництво лазні з оциліндрованих колод

Дерево - це самий екологічний матеріал, досить міцний і теплий.Бані здавна будувалися саме з колод, а всередині оброблялися цілющою липою і осикою.Адже дерев'яні колоди до того ж мають красиву природну структуру, яку не зможуть замінити ні цегла, ні піноблок, ні ефектна обробка.

 

Тому навіть. Для цього в хід йдуть оцилиндрованні колоди, з яких у процесі виробництва знімають саму нестійку частину - деревну заболонь.А от що залишився внутрішній шар - досить міцний і здатний витримувати чималі навантаження.У оциліндрованих колодах проробляють один з видів системи замкового з'єднання, частіше місячний паз з пропилом для профілактики тріщин і чашками - так звана норвезька система «шип-паз».Завдяки такій підготовці колод лазні виходять з рівними і міцними стінами, не деформується при усадці.А сучасні покриття і спеціальні просочення від загоряння і гниття ніяк не псують природну красу цього матеріалу.

 

Зміст статті

 

1. 8.

 

Здавна лазня з колоди будувалася досить довго, але сьогодні, завдяки розвиненому технічному прогресу, терміни зведення такої екологічною і теплою парної значно скоротилися.А все завдяки якісній обробці колод, які «підганяються» під необхідні розміри і з яких, таким чином, досить легко будувати.До того ж лазні з колоди набагато міцніше, ніж парні з бруса або будь-якого клеєного матеріалу, і можуть будуватися взагалі під будь-яким кутом.

 

сьогодні Будівництво рублених бань доступні Низькі ціни щодня, головним ноу кроки TAKOJ роботу, не spešit і ретельно дотримуючись рекомендацій.

 

I етап. Вибір колод

 

Сьогодні оцилиндрованні колоди найчастіше виготовляються з сосни, ялини, кедра і модрини.Самий практичний і доступний варіант - сосна.

 

Головне, на що потрібно звернути увагу при виборі колод - це якість обробки.Адже саме від нього залежить, настільки міцною виявиться побудована баня і чи не будуть колоди з часом давати тріщини.А якість обробці можна легко визначити по поверхні зрубу - чим вона красивіша, тим краще був зроблений зріз заболоні.

Источник: vasha-banya.com

Возможно, вам понравится:

Баня з оциліндрованих колод
Баня з оциліндрованих колод
лазня з колоди під ключ - ТОВ
лазня з колоди під ключ - ТОВ

Похожие статьи:

  1. Будівництво Бань Бруса Своїми Руками
  2. Будівництво Дахи Бані Своїми Руками
  3. Будівництво колод лазні Своїми Руками
  4. Будівництво Лазні з Блоків Своїми Руками
  5. Будівництво Лазні з піноблоків Своїми Руками