Будівництво Бань з оциліндрованих колод

Будівництво лазні з оциліндрованих колод.

Бани статья 1 Сьогодні лазня необхідний елемент будь-якого заміського ділянки.Ще з давніх часів вона служить людині не тільки як місце для обмивання і гігієни, але і є прекрасним засобом для оздоровлення, зняття втоми, відпочинку і розслаблення.Тому дуже важливо з якого матеріалу лазня буде побудована. І альтернативи натуральному дереву в цьому випадку немає.

 

колод стіни лазні з оциліндрованих колод

 

Сучасні лазні з оциліндрованих колод відрізняються екологічністю, довговічністю і міцністю.Кращим матеріалом для стін є сосна. Бани статья 2 Вона чудово тримає тепло, повний повітрообмін приміщень відбувається протягом 2-3-х днів, а що міститься в деревині сосни смола наповнює приміщення лазні природним ароматом хвої.

 

Мінімальний діаметр колоди для будівництва в Московській області 200мм.Чим габаритніший будова, тим більший діаметр слід вибирати.

 

Зовнішній вигляд колоди дуже привабливий, тому колод стіни створюють дуже приємний, незвичайний колорит і відчуття затишку.А сучасні просочення і антисептики дозволяють довгий час зберігати колоду у вологих приміщеннях у відмінному стані.

 

Фасади і планування лазні з оциліндрованих колод

 

Мінімальний набір приміщень для невеликої баньки повинен складатися з передбанника (тамбура), парилки, душовою і кімнати відпочинку.Комфортна висота стель повинна бути не менше 2500мм.

 

Дерев'яні лазні з оциліндрованих колод більшої площі і поверховості зазвичай мають одну або кілька гостьових кімнат, більярдну, приміщення басейну, масажну кімнату, санвузол, кухню, терасу, окреме приміщення топкової.

 

Все залежить від Ваших вимог до майбутнього будовою, будь то акуратна маленька банька або комфортабельний банний комплекс.

 

У нашій колекції Ви можете подивитися індивідуально розроблені проекти бань площею від 25 до 320 квадратних метрів.

Источник: log-house.ru

Возможно, вам понравится:

Баня з оциліндрованих колод
Баня з оциліндрованих колод
лазня з колоди під ключ - ТОВ
лазня з колоди під ключ - ТОВ

Похожие статьи:

  1. Будівництво Бань з Колоди Своїми Руками
  2. Особливості лазні з оциліндрованих колод
  3. Будівництво Баня Гостьовий Будиночок
  4. Будівництво Бань з арболітових блоків
  5. Особливості лазні з оциліндрованих колод
  6. Будівництво Лазні з піноблоків Ціна