Будівництво Лазні з рубаної колоди

Будівництво дерев'яних будинків з рубленого колоди

norvezhskijj-zamok При рубці будинку в «канадську чашу» застосовується високоточна підгонка колод, зазори між колодами відсутні, чаша має особливу форму у вигляді трапеції, стіни виглядають суцільним масивом, ущільнювач залишається невидимим.Щілини між вінцями відсутні, це досягається використанням спеціального розмічального пристосування, а утеплювач розміщується уздовж колоди в ізоляційному каналі.При цьому зберігаються всі природні вигини колоди, що надає кожному будинку, кожній стіні неповторність та індивідуальний характер.Вершиною плотницкого майстерності є щільно, з точністю до міліметра підігнані кутові з'єднання колод.Наші майстри з радістю продемонструють вам свою роботу. Власна вага колод у поєднанні з щільною підгонкою надають будинку міцність і надійність.Робиться такий будинок з колод одного діаметру. Діаметр колоди повинен бути не менше 26см.

 

До всіх переваг рубаного будинку, рубка в «канадську чашу» додає наступні плюси:

 
     
  • Повна відсутність зазорів між вінцями після усадки будинку.
  •  
  • Незвичайний і в той же час красивий вид кутів.
  •  
 

мите колоду

 

Ще одним з різновидів житлового будівництва з рубаної колоди, є будівництво з «митого колоди».Відмінною рисою «митого колоди» є особливий спосіб обробки колоди при знятті кори, в даному випадку не використовується стандартні інструменти як скобель або рубанок, а застосовується спеціальний апарат, який під великим тиском струменем води счищает кору дерева. kanadskaya-chashka Це технологія унікальна тим що, по-перше, зберігається точна форма дерева, по-друге, зруб після такої обробки практично не вимагає шліфування, а це додатковий плюс до економії, по-третє, основний захисний шар дерева зберігається повністю, в четвертих використовується відбірна колоду першого зрізу з мінімальною кількістю сучків або повної їх відсутності.

 

«Норвезька рубка» (Лафет)

 

Для любителів дерев'яних будинків і любителів прямих стін існує «лафет».Це колода, обтесані з внутрішньої і зовнішньої сторін будинку. Для того щоб стесана частина виглядала акуратно і красиво слід виконувати ретельну добірку колод по діаметру.Коли колоди будуть мати невеликий розбіг по діаметру, то стесалися щоки будуть приблизно рівними.Щека на колоді запиливается при рубці будинку, у вертикальному рівні відносно один одного.Будинок робиться з колоди двох суміжних діаметрів.

 

Існує ще один різновид рубки, так званий «полулафет».При такій рубці колоду стісується тільки з внутрішньої сторони будинку.При рубці полулафет використовується колода одного діаметру.

Источник: rubkoff.ru

Возможно, вам понравится:

лазня з колоди під ключ - ТОВ
лазня з колоди під ключ - ТОВ

Похожие статьи:

  1. Будівництво Лазні з Бруса Технологія
  2. Будівництво Лазні з сіп панелей
  3. Будівництво Лазні з Бруса Проекти