Двері з дерева

Виготовлені зі справжньої деревини двері, це, перш за все, звичайно ж, досить оригінальна прикраса будинку. Однак, при цьому, щоб подібні вироби змогли якомога довше зберегти свою привабливість, за ними, звичайно, потрібно обов'язково грамотно доглядати.

Двери, полностью изготовленные из цельного дерева, являются наиболее популярными уже достаточно много лет. А великолепные Двери из массива дуба в Минске пользуются особой популярностью, благодаря их экологичности, долговечности, прекрасным тепло- и звукоизоляционным свойствам и конечно же непревзойденным дизайнерским решениям.

Періодичне очищення
У тому випадку, якщо двері зроблені з дерева, то тут слід обов'язково пам'ятати, що робити за ними періодичний якісний догляд вкрай необхідно. При цьому, навіть якщо саме приміщення, де присутні такі вироби, і виглядає на перший погляд досить чистим, то на самих дверях в будь-якому випадку поступово накопичується пил, створюючи на поверхні плівку зі всіляких частинок, що знаходяться в навколишньому повітрі. І тут, як правило, практично всі господині зазвичай відразу ж вважають за краще йти в магазин, і купувати спеціальні засоби для чищення.

Однак, як стверджують фахівці, поспішати з цим не варто, оскільки, в подібній ситуації, цілком придатними можуть стати і такі більш економічні рішення, як:

• Проста чиста вода;

• Легкі мильні розчини;

• Слабкий спиртовий розчин.

Якщо на поверхні дверей відсутні видимі забруднення, то тут цілком достатньо буде взяти злегка змочену в теплій воді тканину, і просто її протерти. У разі ж присутності на її поверхні будь-яких плям, фахівці радять користуватися слабкими мильними або спиртовими розчинами, які без особливих проблем видалять подібного роду забруднення. Правда, при цьому, дуже важливо якомога в менших кількостях використовувати воду, оскільки дерево, як відомо, її досить добре вбирає.

Реставрація ушкоджених поверхонь
Окрім забруднень, на поверхнях дверей також можуть з'являтися і різні дрібні пошкодження, наприклад, у вигляді дрібних подряпин.

Справлятися з подібними ситуаціями за допомогою таких дій:

• Злегка зволожити виріб, і потім втерти в нього спеціальний поліроль, виконаний на основі бджолиного воску;

• Ретельно зачистити шкіркою пошкоджену ділянку, а потім обробити її за допомогою особливого лаку;

• У тому ж випадку, якщо подряпини досить серйозні, то віск найкраще наносити за допомогою спеціального олівця, після чого видалити надлишки м'якою тканиною і покрити поверхню шаром лаку.

Крім всіх перерахованих заходів, процедура догляду за такими дерев'яними виробами також передбачає і регулярну ревізію всіх дверних механізмів. В ході проведення таких робіт, як правило, максимально якісно очищаються і змащуються всі петлі і замки, а також, в разі необхідності, здійснюється заміна дверних ручок.

Похожие статьи:

  1. ​Семейное право
  2. Мотоблоки
  3. Будинки з колод
  4. Як вибрати змішувач
  5. Поклейка шпалер