Гойдалка своїми руками

Робити предмети меблів для будинку своїми руками завжди приємно. Особлива гордість бере тоді, коли подібні творіння призначені для малюків - вони будуть їм неймовірно раді. Одна з улюблених дитячих забав - гойдалка. Мотузковий варіант універсальний, адже при бажанні їх легко повісити навіть у квартирі. Але також вистачить і деяких матеріалів, що залишаються після ремонту.

Сегодня одним из самых распространенных онкологических заболеваний в мире среди женщин является рак молочной железы , борьба с которым начинается с тщательной, подробной диагностики на качественном, высокоточном оборудовании.

Підготовка та хід роботи

Вам будуть потрібні:

труби: 4 шт. по 15 см, 2 шт. по 25 см і 2 шт. по 34 см;

фанерна дошка 35х26 см і товщиною в 10 мм;

міцна мотузка.

Для початку необхідно просвердлити наскрізні отвори на чотирьох найбільш великих трубках на відстані трьох сантиметрів від кожного краю. Вони стануть стінками, що запобігають падінню. Те ж саме виконати з кутами фанери, відступити можна й трохи менше.

Дві однакові мотузки бажано поділити навпіл і на середині закріпити кільця для більш зручної підвіски. Їх довжину краще вибирати самостійно з розрахунку індивідуальних переваг і умов приміщення. Далі кожна з них втягається в свищі 34-сантиметрових перекладин: два кінці різних шнурів - в одну, пара інших - в іншу. Потім в діри кожного середнього за розмірами залізного бортика просовувати хвостики мотузки - це боковини крісла.

Слідом на кінчики надягають маленькі трубки. І, нарешті, вони вставлюються в дірочки квадрата для сидіння. Не забудьте тільки зав'язати надійні вузли.

Поправивши всі елементи, слід перевірити готові гойдалки на безпеку, підвісивши й поклавши на них що-небудь важке. Коли вони пройдуть випробування на міцність, можете кликати ненаглядне чадо. Ось побачите: дитину складно буде відірвати від забави в найближчі пару днів.

Похожие статьи:

  1. Розсувні портали
  2. Крыша гаража своими руками
  3. Парилка своими руками.
  4. Сруб бани своими руками
  5. Печь для сауны своими руками