Какую древесину выбрать для строительства бани?

Лазня - старовинне і дуже корисне задоволення. Якщо вам пощастило, і ви - власник приватного заміського будинку, то ви напевно вже не раз замислювалися про будівництво власної лазні. Побудувати справжню лазню своїми руками - не така вже нездійсненна задача, як може здатися.

  В любом строительстве трубы это неотъемлемая часть санузла. У нас вы можете заказать заказ труб вчшг в отличном качестве и по приемлемым ценам.

Матеріал для будівництва

Для будівництва лазні використовують самі різні матеріали. Це може бути і цегла, піноблок, але найкращим варіантом завжди залишається натуральне дерево. Зрозуміло, краще всього для будівництва лазні найняти робітників-фахівців своєї справи, але можна взятися за це завдання і власними руками. Знадобляться тільки деякі знання і, в якійсь мірі, «золоті» руки.

На всіх етапах побудови дерев'яної лазні існують свої тонкощі і нюанси, які необхідно дотримувати. Перший такий момент ми зараз детально розберемо. Можна сказати, що даний нюанс - основа хорошої лазні. Це вибір будівельних матеріалів, основне завдання яких полягає у створенні специфічного мікроклімату, корисного для здоров'я. В іншому випадку лазня може бути шкідливою.

Для досягнення такого мікроклімату якраз і підходить ідеально дерево. Воно володіє деякими важливими для цієї мети характеристиками, а саме: низьку теплопровідність, здатність до природного повітрообміну і натуральністю.

Найбільш часто для будівництва дерев'яних будинків використовують сосну, але для лазні вона не годиться. Краще всього використовувати такі породи дерева, як осика, липа або абаш. Просто саме ці види деревини легко розігріваються в зимовий час року, і не пропускають всередину жарке повітря влітку. Вибравши конкретний вид деревини, надалі не варто використовувати в будівництві лазні інші породи дерева: стіни, стеля, підлога і лавочка - все повинно бути зроблено з одного і того ж дерева.

Технологія будівництва

БаняПосле вибору матеріалу варто визначитися з технологією будівництва лазні: існує швидка і повільна, а відрізняються за термінами вони на півроку-рік. Лазня може бути виконана з колод, а може - з бруса. У будь-якому випадку, і той і інший спосіб - класика жанру. Останнім часом популярність придбало оциліндрована колода, оброблене на спеціальному обладнанні. Такі колоди мають однаковий розмір, тому вони укладаються з особливою точністю. Це не тільки прискорює процес будівництва, але і додає привабливий зовнішній вигляд лазні.

Не варто думати, що такий матеріал доріг - ціни на нього досить привабливі. Але не забувайте про спеціальній обробці деревини за допомогою різноманітних захисних матеріалів. Ці дії допоможуть зберегти зовнішній вигляд і функціональні особливості лазні на дуже довгий термін. З легким паром!

Похожие статьи:

  1. Какую древесину выбрать для строительства бани?
  2. Бани из бруса под ключ - цена строительства
  3. Особенности строительства бань
  4. Советы профессионалов по строительству бани
  5. Материалы для строительства бани