Облаштовуємо кімнату для дівчинки

Важливий фактор для дитячого розвитку - це правильне планування й оформлення кімнати, де вона потроху пізнає навколишній світ. Наприклад, це може відбуватися через ті ж самі іграшки, колірну гамму, в якій вона оформлена і так далі.

Чомусь більшість батьків вважають, що кімната, призначена дівчинки повинна бути виключно в рожевих тонах - це все дорослі стереотипи. Справа в тому, що даний колір робить її дратівливою. Тому самий альтернативний варіант, який тут можна запропонувати - використовувати різноманітну палітру для оформлення цього приміщення.

Сегодня одной из наиболее популярной частью мебели любого помещения является шкаф-купе, который спроектировать можно самостоятельно. Используя инструкцию и конструктор шкафа купе, можно спректировать любую модель, а специалисты воплотят ее в жизнь качественно и надежно.

Ось кілька варіантів:

1. Стиль мінімалізм. Він ідеально підходить для дітей, які постійно перебувають у русі.Нюанси оформлення: цього інтер'єру притаманні легкі штори, світлих тонів меблі і шпалери з непоказним принтом. Що стосується освітлення, то нехай це будуть точкові світильники, рівномірно розміщені по всьому приміщенню, а з предметів меблів краще залишити тільки основні - тумба, шафа, ліжко.

2. Класичний стиль. За допомогою нього, можна долучити дівчинку до мистецтва (класична музика / література).

Деталі оформлення:

✔ текстиль: атлас, бавовна / льон, вовна;

✔ меблі: виключно з натурального дерева коричневого відтінку;

✔ освітлення: масивна люстра;

✔ аксесуари: можна використовувати картини, фарфорові підставки, фотографії, а також різного роду підставки для квітів і багато іншого;

Таке стилістичне спрямування, ідеально для слухняних дівчаток.

3. Романтичний стиль. Він підходить тільки для таких юних чарувань жіночої статі, які хочуть бути принцесами і відчувають в собі впевненість.

Деталі оформлення:

✔ колірна палітра: може бути від ніжно-рожевого до класичної білої;

✔ текстиль: льон, шовк, бавовна;

✔ меблі: масивний шафа, ліжко на фігурних ніжках, не велика тумба округлої форми. Якщо в кімнаті є вільна стіна, біля якої можна встановити туалетний стіл з дзеркалом;

✔ аксесуари: картини / фотографії, килимки і декоративні подушки незвичайних форм;

✖ Примітка: обов'язково їх палітра повинна відповідати забарвленню меблів та інших декоративних елементів, присутніх в кімнаті.

Щоб інтер'єр не здавався «дорослим» або надто нудним, можна урізноманітнити м'якими іграшками зі світу казок або з улюблених дитячих мультфільмів.

Похожие статьи:

  1. Як облаштувати кімнату для хлопчика.
  2. Пластикові вікна, переваги
  3. Електромобілі для малюків
  4. Робимо озеленення ділянки
  5. Вибір однокімнатної квартири