Облаштування маленьких кухонь

Більшість власників невеликих квартир стикається з проблемою облаштування своїх крихітних кухонь. Зазвичай в них дуже важко розмістити всі необхідні предмети так, щоб можна було без зусиль пересуватися по приміщенню. Як же тоді облаштувати кухню всім необхідним і одночасно забезпечити свободу переміщення по ній? Про все це піде мова далі.

В наше время одним из необходимых предметов бытовой техники в доме, офисе или на предприятии является кондиционер. И сегодня купить кондиционеры в харькове можно оптом и в розицу по очень привлекательным ценам с доставкой и установкой высококвалифицированными специалистами.

Способи збільшення вільного простору маленької кухні

На думку професійних дизайнерів грамотне облаштування невеликої кухні передбачає одночасно практичне і візуальне збільшення вільного простору. У першому випадку це досягається за рахунок певних прийомів в сфері розширення різних робочих поверхонь. Ідеальним варіантом тут є стиль модерн із застосуванням світлих відтінків і напівпрозорих поверхонь. Дуже популярним сьогодні є поєднання яскраво-зеленого і морквяного відтінків. Якщо придбати кухню за індивідуальним замовленням, де переважає помаранчевий колір основних предметів гарнітура і зелений в робочій стінці, то це надає домашньому інтер'єру особливе тепло і жвавість.

Візуально розширити вільний простір можна за рахунок фарбування стельового і стінових поверхонь одним колірним відтінком. Для покриття підлоги можна застосувати світлий ламінат. Важливо також підвищити рівень освітлення кімнати, для чого потрібно крім основного ряду стельових точкових світильників використовувати додатковий ряд пристроїв, розташованих над робочою варильною поверхнею.

Як збільшити робочу площу маленької кухні?

Кожен елемент інтер'єру маленької кухні повинен бути зручним в експлуатації й компактним. Замість шафок, обладнаних орними дверцятами, слід застосовувати висувні конструкції. Це актуально виключно для відділу, розташованого під мийкою. Тумби та навісні меблеві конструкції не повинні бути габаритними, а навпаки місткими. Перші можна встановити на кухні прямо під столом, що дозволить заощадити багато вільного простору кімнати.

Всі предмети без будь-якої шкоди вільному простору кухні можна розмістити за допомогою так званого апгрейда, який має на увазі різні додаткові гачки і полички. Дуже доречною тут буде вбудована техніка. Найважливіше правило: потрібно повністю позбутися від всіляких ємностей, старого посуду, коробочок і т. п. Комфортне, грамотне й стильне облаштування невеликої кухні не є важкоздійснюваним завданням, як може здатися на перший погляд. Потрібно всього лише бути акуратним і знайти в собі сили позбутися зайвих предметів.

Похожие статьи:

  1. Як облаштувати свердловину на воду
  2. Подать заявление на визу в ОАЭ
  3. Як вибрати панелі для кухні