Оздоблення деревом фасаду будинку

Зовнішнє оформлення дерев'яного будинку повинно проводитися відразу ж після його усадки (на усадку, в середньому, йде близько року). На сьогоднішній день на ринку представлений досить великий вибір матеріалів для багатого зовнішнього оформлення будинку з дерева і кожна людина може підібрати для себе підходящий варіант. У той же час, щоб не зіпсувати чарівну красу нової будови, потрібно дуже акуратно застосовувати штучні матеріали.

В настоящее время, благодаря интернету, каждому человеку стала доступной иформация о жизни городов и поселков. Городской округ звенигород на своем официальном сайте предоставляет самую актуальную и интересную информацию о жизни города, о работе администрации, о развитии экономики и социальной и культурной сферы.

Оздоблення фасаду може бути "мокрим" (із застосуванням різних розчинів) і навісним (із застосуванням навісних елементів фасаду),

Екстер'єр будови можна поліпшити, облицювавши фундамент натуральним каменем - це допомагає змалювати більш повну картину будівлі й виглядає досить солідно. Також таке облицювання допомагає збільшити терміни експлуатації фундаменту.

Для дерев'яного будинку можлива обробка сайдингом - це дуже поширений на сьогоднішній день матеріал, який дозволяє захистити сам будинок від атмосферних впливів, шуму й вітру. Але в той же час він не заважає вільній циркуляції повітря. Сайдинг не потребує будь-якого особливого догляду й досить легкий у монтажі. Даний оздоблювальний матеріал допоможе уникнути періодичних фарбувань і обробок антисептичними сумішами.

При обробці фасаду дерев'яного будинку також застосовується фасадна цегла, яка дозволяє збільшити теплозбереження зовнішніх стін. Плитка на цементнопісчаній основі також є цікавим варіантом обробки фасаду (вона дозволяє створити імітацію дорогих матеріалів, таких як камінь, цегла, мармур).

Натуральне дерево може прикрасити навіть самий звичайний будинок. Такий варіант зовнішньої обробки має сьогодні велику популярність. Зовнішня обробка фасаду деревом потребує більш ретельної обробки матеріалів, так як, перебуваючи під постійними атмосферними впливами, вони більше схильні до гниття й деформації. Але спеціальні засоби для обробки дають можливість не переживати про стан дерева.

Декоративні елементи в обробці фасаду

Досить часто зустрічаються різні варіанти зовнішнього декору фасаду. Це можуть бути й класичні колони, і консолі, і молдинги та арки. Також дуже часто використовуються декоративні елементи з деревокомпозіта. Незважаючи на велику кількість архітектурних напрямків, у наш час модно застосовувати саме традиційні декоративні елементи, що вже стали класикою.

Похожие статьи:

  1. Як заощадити на ремонті будинку
  2. Оздоблення кухонної стільниці плиткою
  3. Укладання керамічної плитки
  4. Як заощадити на ремонті будинку
  5. Якщо вам потрібен ремонт даху будинку