Полок в баню своими руками

Полиць є обов'язковою частиною будь-якої лазні. Цікаво, що стандартний полиць складається з 2 частин: опорної стійки, створеної з міцного бруса, і сидіння. Під стійкою прийнято розуміти дві, розміщені вздовж сидіння балки. Дерев'яні балки обов'язково з'єднують між собою.

 На нашем сайте вы можете посмотреть эротику бесплатно в отличном качестве. У нас огромный выбор видео и фото эротики. Посетите наш сайт и вы останетесь довольны.


Після цього на каркас набиваються тонкі дошки, і конструкцію можна вважати завершеною. Як бачимо, спорудити полиць в лазню своїми руками під силу кожному, хто хоча б раз тримав у руках молоток. Однак для якісного виконання робіт необхідно вивчити теоретичну частину.

Полиць в лазню своїми руками. Етапи виготовлення

На першому етапі необхідно визначитися з розмірами лазні. Мінімальна довжина лавки для парної складає півтора метри. Розміри полку, в свою чергу, залежать від параметрів конкретного приміщення. Як правило, за основу беруть такі розрахунки: верхня щабель - приблизно 90 сантиметрів, все інше - 40-60 див.

Висота полків повинна бути такою, щоб людина комфортно розміщувався на них як сидячи, так і лежачи. Дистанція між верхньою сходинкою і стелею повинна бути рівною хоча б 120 див.

Розібравшись з параметрами приміщення і розмірами полку, переходимо до вибору деревини.

Полиць в банюсвоими руками є надзвичайно важливим елементом, тому що він контактує з вашою шкірою. Це означає, що здоров'я всіх відпочиваючих в красивій парної залежить від вибору матеріалу. Фахівці рекомендують такі варіанти:

Абаши. Африканське дерево, що володіє безліччю корисних якостей. Даний будматеріал не змінює колір при експлуатації, стійкий до впливу вологи і високих температур. Єдиний недолік - висока вартість;
Осика. Має ряд цілющих властивостей, ідеальне співвідношення ціна-якість. Мінуси - починає гнити зсередини, тому відрізнити неякісне дерево від якісного дуже складно;
Липа. Вважається прекрасним варіантом для створення полку. Матеріал не тріскається, легко обробляється, приємно пахне і володіє лікувальними властивостями.
Виготовлення каркасу і спинок

Починати створення полку бажано з спорудження каркаса. Для цього вам знадобиться 10 брусків і 5 стійок. Бруси кріплять такими ж брусами між собою, кріплення до стійок здійснюється з допомогою спеціальних шурупів.

Щоб з'єднати всі елементи використовуються дубові клини. Їх вбивають у заздалегідь підготовлені отвори. Для прискорення процесу деякі будівельники використовують більш традиційний спосіб - саморізи (у такому разі їх слід глибоко утапливать).

Подальший догляд за нижньою полицею спростить її рухливість. Зазвичай її виготовляють у формі трикутника. Таким чином, виріб буде максимально компактно розміщуватися в кімнаті.

Між рівнями залишиться певний вільний простір. Його можна залишити відкритим, або встановити зручні дерев'яні спинки.

Фінальним етапом вважається організація захисту полку. Якщо дерево заздалегідь обробити спеціальними засобами, то незабаром воно стане непридатним з-за постійного впливу вологи. Запобігти появі цвілі і гнилизни можна тільки за допомогою профілактики.

Ні в якому разі не користуйтеся лаком або оліфою, в екстремальних умовах ці речовини виділяють вкрай неприємний запах, і нічого корисного не несуть. Оптимальний варіант - натуральна пропитка, яку можна знайти в будь-якому спеціалізованому магазині. Це засіб володіє прекрасними якостями, його можна застосовувати для покриття будь-якій поверхні лазні.

Похожие статьи:

  1. Парилка своими руками.
  2. Сруб бани своими руками
  3. Печь для сауны своими руками