Строим баню на даче. Тренинг по продажам в Киеве.

Хто з нас не мріяв про гарну лазні на дачі? Справжньої, російської. А якщо вона ще й побудована за всіма правилами, то така лазня буде не тільки предметом захоплення друзів і знайомих, а ще й справжнім лікарем.

 Если вы желаете достичь успеха в сфере продаж то вам необходимо пройти тренинги по продажам, это вы можете сделать зайдя на наш сайт: www.kiy.kiev.ua/treningi/korporativnie/prodazhi/ и ознакомится с предоставляемыми услугами нашей фирмы, у нас проводятся как индивидуальные так и корпоративные тренинги.


Скільки прислів'їв на Русі про російську лазню. Хороша лазня допомагає людині розслабитися, отримати заряд енергії, бадьорості і гарного настрою. А для того, щоб лазня на дачі вийшла такою, треба знати кілька тонкощів. З чого почати?

Фундамент для лазні

На зведенні фундаменту не можна економити, це як корінь дерева. Чим міцніше фундамент, тим довше простоїть будова. Спочатку треба визначити, який грунт на місці майбутнього будівництва. Тут краще порадитися з фахівцем.

Будуємо лазню на дачі

Від того, яка у вас грунт, і буде залежати той чи інший вид фундаменту. Найміцніше фундамент монолітний. Якщо грунт скеляста, з ущільненого дрібнозернистого піску, вам пощастило. Підійде фундамент стрічкового типу та стовпчастий фундамент. А якщо грунт складається з торфовища, дрібного піску або у вас заболочена місцевість, то доведеться будувати тільки монолітний фундамент.

Вибираємо матеріал

Будувати лазню на дачі, звичайно, можна з будь-якого матеріалу. Будують її з цегли, саману, шлакоблоку і т. д. Але нам на дачі потрібна якісна лазня. Тому віддаємо перевагу традиційному для лазні оцилиндрованному колоді. На сьогоднішній момент купити таку колоду не проблема. Ідеальним варіантом буде покупка готової лазні під ключ.

Будуємо лазню на дачі

Будівельний ринок багатий на ліс. А ось з якого лісу будувати лазню для дачі? Краще буде ліс, який взимку рубали. Сік дерева не рухається, а морози выморозили зі стовбура зайву вологу. Така колода не потріскається. Найкращим матеріалом буде кедр і модрина, але це не дешево.

Будуємо лазню на дачі

Тому можна без побоювань за якість придбати ялину або сосну. Колода з цих порід виходить рівним, а значить, і працювати з ним буде легше. І ще один важливий фактор, що воно не буде швидко гнити через смолистих речовин. А якою буде аромат, коли затопиш таку лазню.

Дах лазні

Ну ось, хороші стіни на міцному фундаменті вже є. Потрібен дах. Насправді, тут варіацій безліч. Дах можна зробити односхилим, двосхилим. А що стосується покриття, то це звичайний руберойд, глиняна черепиця, оцинковане залізо, шифер.

Будуємо лазню на дачі

Тут варто враховувати, буде лазня використовуватися взимку і кліматичні умови вашого регіону. Покриття з оцинковки монтують в основному для сезонних лазень, де не потрібно утеплення горища. А перевірений часом азбестоцементний шифер при його невисокій вартості підійде для будь-якої лазні.

Якщо ви вже трохи уявляєте, якою буде саме ваша лазня, то почніть з головного, з проекту. Важливо продумати все до дрібниць, в якому місці дачної ділянки розташувати, з якого матеріалу будувати, які вам потрібні будуть приміщення в лазні. Який буде її розмір? І саме необхідне для лазні це, звичайно, піч.

Це і традиційна лазня на дровах, і газова, електрична. Все залежить від вашої фантазії і можливостей. Вибір за вами.

Похожие статьи:

  1. Проекты бань из оцилиндрованного бревна
  2. Строительство бассейна в загородном доме
  3. Сайдинг з дерева: переваги й недоліки
  4. Промислові джерела безперебійного живлення
  5. Проекты бань из оцилиндрованного бревна
  6. Преимущества складского комплекса в Киеве