Як зробити спальню красивою та комфортною

Якщо вам доступні знання стосовно модних тенденцій в сфері дизайну інтер'єрів - це відмінно, але їх може бути недостатньо для оформлення ідеальної спальні: вона може виглядати так, ніби її перенесли з обкладинки «глянцю», але жити в ній буде некомфортно. У цій статті розглянемо особливості того, як зробити спальню не тільки красивою, але й такою, щоб в ній можна було приємно відпочити. Для того, щоб реалізовувати різні дизайнерські ідеї, в першу чергу, потрібне, так зване, полотно.

В настоящее время нет такого человека, который не мечтал бы о своем собственном уютном и комфортном жилье. Поэтому купить квартиру от застройщика горячий ключ - значит воплотить свою мечту в жизнь: уютные и удобные квартиры находятся в экологически чистой курортной зоне г. Горячий Ключ и ждут своих счастливых новоселов.

В який колір пофарбувати стіни спальні

Великою популярністю в наш час вважаються інтер'єри, оформлені з білими стінами в скандинавському стилі. Таке рішення стає ідеальним, особливо якщо кімната невелика і темна, до того ж, подібний фон дає можливість використання різноманітних відтінків і фактур, що також не можна не назвати зручним. Недолік білих спалень може критися лише в одному: не кожному буде приємно в ній засипати. Для того, щоб зробити її більш затишною вечірньої пори дня, слід докласти певних зусиль: грамотно організувати освітлення, використовувати якомога менше глянцевих поверхонь і так далі. Якщо білий колір категорично не підходить, то йому на заміну може стати будь-який інший світлий відтінок. Ефектність інтер'єру не буде зіпсована, а ось затишності це додасть. Велику роль може грати навіть одна стіна, оформлена в сірому кольорі, що зробить її акцентною.

Система зберігання в спальні

В наш час багатьма сучасними дизайнерами пропагується мінімалізм в процесі оформлення спальних кімнат, що вважається виправданим рішенням. Однак, не варто занадто захоплюватися, так як «віддавши в жертву» шафу або тумбочку, ви позбудетеся від місця зберігання, в слідстві чого ймовірність бардаку в приміщенні збільшується. Звичайно, можна використовувати новомодний відкритий гардероб, але, за ним необхідно щодня доглядати, чого вам навряд чи захочеться. Кожна нормальна людина вимагає місця, де можна приховати миттєву лінь або ж наявність звичайної полички для дрібниць, яка не буде відноситься до загальної картини інтер'єру. Це в важливою мірою стосується і відпочинку в спальній кімнаті: не дуже приємно засипати, коли тебе гнітять думки, що вже пора б розібрати бардак, накопичений на кріслі або підвіконні.

Планування освітлення

Що стосується оформлення спальні, тут важливо облаштувати багаторівневе освітлення, причому інтенсивність повинна регулюватися. Необхідно воно не тільки з тією метою, щоб всі плюси інтер'єру були підкреслені, а мінуси приховані, але і для того, щоб забезпечити вам самим приємний і комфортний відпочинок. Найбільш простий, але, тим не менш, ефективний варіант - монтаж люстри під стелею, яка буде оснащена регулятором інтенсивності світла (диммером) і парочки допоміжних освітлювальних приладів по обидва боки ліжка. Якщо на даний момент придбання лампи - складне завдання, можна прикрасити і зробити спальню більш затишною за допомогою світлодіодної стрічки.

Як оформити вікно

Як радять дизайнери, вікна також слід оформляти в мінімалістичному стилі. Це не означає, що замість важких штор необхідно залишити голе вікно - рішення ризиковане, адже вранці вам буде заважати світло сонця, а ввечері, особливо коли навпроти стоїть сусідський будинок, в ваші вікна будуть заглядати цікаві сусіди. Класичний і прийнятний варіант - повісити штори, виконані в одному кольорі тоні, без надмірностей, які вже точно не будуть псувати наявний інтер'єр, але, тим не менш, збережуть приватність і затишок.

Похожие статьи:

  1. Як зробити ремонт ванної кімнати
  2. ​Як продати ділянку під будівництво?
  3. Як зробити ремонт коридору
  4. Будинок під сучасною охороною
  5. Фарбування спальні, кольори й відтінки