Бани из оцилиндрованного бревна: скажите НЕТ возгоранию!

Вогненебезпечність дерев'яних лазень турбує багатьох власників. Але якщо в старовину від вогню могли згоряти цілі селища, то сьогодні є антипірени, які зводять до нуля небезпеку загоряння.

 У вас сломался iPhone ? Не беда , сервис по ремонту фирмы техники Apple «Service iPhone» , отремонтирует ваш телефон быстро и качественно , подробная информация и контактные телефоны на сайте : http://service-iphone.com.ua/ , в этом сервисе низкие цены и высокое качество обслуживания.


Для будинку або лазні з оциліндрованої колоди використовують просочення, які містять речовини, що уповільнюють загоряння. Ці просочення називають антипіренами і в їх складі присутні сполуки амонію (сповільнювачі горіння), каталізатори сповільнювача і стабілізатори, завдяки яким основна діюча речовина буде витрачатися по мірі необхідності.

Як захистити будинки і лазні з оциліндрованої колоди від вогню

Просочують антипіренами всі дерев'яні елементи будівлі, що сприяє запобіганню від загоряння. Якщо пожежа з якихось причин почався, тоді антипірени не дадуть йому поширитися.

Як «працюють» антипірени

Механізм дії простий: при нагріванні складу розкладається на газоподібні і тверді складові. Газоподібні речовини забирають тепло на себе, охолоджуючи дерев'яну поверхню і перешкоджають поширенню вогню. А ось тверді речовини утворюють непроникну плівку, яка перешкоджає доступу кисню. А без кисню полум'я не горить – це відомо ще з курсу шкільної фізики.

Типи антипіренів

Вибираючи захисний склад для будинку або лазні з оциліндрованої колоди зверніть увагу до якоїсь групі ефективності відноситься засіб. Перша група включає склади, які забезпечують повний захист, а от друга група коштів тільки перешкоджають загорянню.

Як захистити будинки і лазні з оциліндрованої колоди від вогню

Вибір антипіренів

Будь-який засіб «від вогню» в процесі експлуатації поступово втрачає свої властивості. Тому треба регулярно повторювати обробку (періодичність застосування просочення вказана на етикетці). Майстри рекомендують вибирати один і той же склад, що зумовлено сумісністю компонентів засобу.

Якщо знайти таку ж речовину не вийшло, тоді при покупці поцікавтеся сумісністю старого і нового засобів. Чому це так важливо? Все просто – у разі застосування різних антипіренів може відбутися реакція, в результаті якої з'являться речовини, не стійкі до загоряння.

Як захистити будинки і лазні з оциліндрованої колоди від вогню

Можуть з'явитися і такі речовини, які при нагріванні будуть виділяти токсичні гази. Саме тому радять використовувати тільки один засіб, і доцільно купити його про запас.

Антипірени можуть запобігти випадкове загоряння, але власники будинку або лазні з оциліндрованої колоди повинні дотримувати всі запобіжні заходи при роботі з вогнем.

Похожие статьи:

  1. Баня - основні моменти, які потрібно знати
  2. Оздоблення ванної кімнати пластиковими панелями
  3. Як правильно вибрати квартиру в новобудові
  4. Будівництво Лазні Своїми Руками Поетапно Відео
  5. ​Электрический обогреватель - какой выбрать?