Будівництво Бань під Ключ Клеєний Брус

Будівництво бань з клеєного Баня з клеєного бруса - краще менше, та краще!  

Саме так було поставлено завдання перед нашим архітектурним відділом при підготовці колекції проектів бань із клеєного бруса для нашого каталогу.Ретельне опрацювання проектів і їх подальша «обкатка» в реальних умовах дозволили створити абсолютно унікальну підбірку - кожен, який звернувся до нас потенційний замовник обов'язково знаходить проект повністю відповідає його бажанням.

 

А все тому, що представлена ​​невелика колекція перекриває практично ВСІ можливі запити, т.к. розроблена для самих різних за складом користувачів: від інтимно-сімейного проекту Фіхте Магдебурга, до «холостяцького», розрахованого на велику компанію Фіхте Ессена та молодіжно-гостьового Фіхте Нойс.

 

Зрозуміло, ми будуємо і ексклюзивні лазні з клеєного бруса під ключ - площею більше 200 кв.м., з гаражем на дві машини, величезним басейном ... ну і так далі. Однак такі проекти дуже індивідуальні, щоб їх замовляти по каталогу, вимагають прив'язки до конкретної ділянки, і ... не терплять поспіху.Індивідуальне проектування може зайняти від 2 до 4-х місяців.

Источник: fichten-haus.ru

Возможно, вам понравится:

Будинок з клеєного бруса Частина 1
Будинок з клеєного бруса Частина 1

Найбільший обертається будинок побудують у Росії - Справжнє Росії
Cottage.ru uznal деталі цього проекту. Vraŝaûŝiesâ kupolnye додому провів кілька років vozvodâtsâ всьому світі, але в Немчиновка Одінцовського району Підмосков'я realizuetsâ найбільшим за квадратний дизайн...

Набуваємо приватний будинок - Портал
Невелика ціна є ще однією перевагою і самого бруса, що з високою швидкістю монтажу робить його дуже популярним серед споживачів.Весь період будівництва банного споруди, при виконанні робіт професіоналами, може зайняти від 3-х до 7-ми днів.


Похожие статьи:

  1. Будівництво Бань під Ключ з Колоди
  2. Будівництво Бані під Ключ Вартість
  3. Будівництво Бань під Ключ Україна