Будівництво Бань з клеєного бруса

План бани Баня на Русі відома багато сотень років. За цей час вона не втратила своєї актуальності.Усі також люди люблять посидіти з віником в парній, а потім зануритися в замет або просто облити себе холодною водою.Баня бадьорить тіло і дух! Звичайно, за цей час будівельні технології зробили крок далеко вперед, але як і раніше наші земляки вважають за краще ставити на своїх ділянках дерев'яні лазні.Відмінна альтернатива бані з колоди і бруса - лазня, побудована з клеєного бруса, читайте докладніше про достоїнства клеєного бруса і будівництві з нього.

 

Думаючи над плануванням майбутньої лазні, зверніть увагу на запропоновані готові варіанти проектів.Будь-який проект ми допрацюємо за вашим бажанням або створимо новий.

 

У лазні три основних приміщення: передбанник, мийна і парна (останні два можна поєднати).Якщо дозволяє площа, то можна додати ще й кімнату відпочинку, і душову кабіну, і приміщення для прання (пральня), і багато іншого.

 

Дуже важливо розташувати баню на ділянці правильно. У нашій кліматичній зоні вхід краще робити з південного боку, а вікна - з західної. Баня из клееного бруса Таке розташування двері значно спростить використання лазні взимку (сніг швидше тане), а сонячне світло буде довше висвітлювати приміщення завдяки розташуванню вікон.

 

Вибираючи місце на ділянці для будівлі лазні, не варто забувати про правила пожежної безпеки: від основного житлового будинку вона повинна бути вилучена мінімум на 15 м.Якщо ж розміри вашої ділянки не дозволяють витримати дана вимога, будуйте лазню на протилежному від будинку кінці ділянки.Це дозволить убезпечити ваш будинок у разі виникнення непередбачених ситуацій.

 

При будівництві лазні з клеєного бруса основними є два типи фундаменту: стрічковий і стовпчастий.При виборі типу фундаменту необхідно враховувати те, які грунти представлені на вашій ділянці.Так стовпчастий фундамент переважно влаштовувати на грунтах, утворених скельними породами з великими зернами піску.А стрічковий - на глинистих і суглинних грунтах з дрібним піском. Такий грунт схильний до сезонних коливань, так званим, спучування.Варто також враховувати, що для облаштування пічки-кам'янки необхідне спорудження окремого незалежного фундаменту.

 

Етапи будівництва лазні з клеєного бруса практично такі ж, як і при будівництві будинку.Основна робота, близько 70%, виконується на заводі. На будмайданчик доставляється вже готовий «конструктор», який залишається лише зібрати згідно із затвердженим проектом.

Источник: klm-art.ru

Возможно, вам понравится:

Будинок з клеєного бруса Частина 1
Будинок з клеєного бруса Частина 1

Найбільший обертається будинок побудують у Росії - Справжнє Росії
Cottage.ru uznal деталі цього проекту. Vraŝaûŝiesâ kupolnye додому провів кілька років vozvodâtsâ всьому світі, але в Немчиновка Одінцовського району Підмосков'я realizuetsâ найбільшим за квадратний дизайн...

Набуваємо приватний будинок - Портал
Невелика ціна є ще однією перевагою і самого бруса, що з високою швидкістю монтажу робить його дуже популярним серед споживачів.Весь період будівництва банного споруди, при виконанні робіт професіоналами, може зайняти від 3-х до 7-ми днів.

Похожие статьи:

  1. Будівництво Бань та Будинків з Бруса
  2. Будівництво Лазні з Соснового зрубу
  3. Будівництво Лазні з Старого зрубу
  4. Будівництво лазні з бруса
  5. Будівництво Лазні з піноблоків