Будівництво Бань з профільованого бруса

Профилированный брус  
     
  • В першому способі використовується лафет. Лафет - це колода, у якого спиляні дві протилежні сторони, як на фото.Потрібно відзначити, що великим попитом користуються не тільки проекти бань з профільованого бруса, а й з лафета або колоди.Лафет, безсумнівно, зручніше колоди, оскільки його плоскі сторони дають в зборі рівні внутрішні і зовнішні стіни будівлі.Для отримання бруса з лафета при обробці на спеціальних верстатах знімають дві решта округлі кромки, а потім в торці бруса вирізається елемент з'єднання «шип в паз», за допомогою якого і збирається лазня з профільованого бруса.Для запобігання утворення тріщин при висиханні в брусі робиться спеціальна канавка.
  •  
  • У другому способі виготовлення бруса колоду спиливается відразу з чотирьох сторін за допомогою фрезерно-Верстати для профілювання.У цьому випадку на висококласному обладнанні можна отримати брус з високою чистотою поверхні.Її можна вже додатково не обробляти, а відразу використовувати під обробку.
  •  
 

ЛафетДеякі відомості про технології будівництва

 

Проект лазні можна вибрати у виробника, але перш ніж його замовляти, потрібно вирішити питання з фундаментом.Він може бути стрічковим незаглиблений на гравійно-піщаної подушці розміром 30х50 см.Інший варіант - свайний або стовпчастий фундамент, який в силу полегшеності витримає тільки невелику баню.

 

Якщо будується баня-будинок з профільованого бруса, то краще використовувати свайно-гвинтовий фундамент.У вигляді гвинтової палі виступає сталева труба з лопаттю, яка добре витримує різні навантаження.Пристрій такого фундаменту в різних грунтах отримало хороші відгуки, але його не можна використовувати для місцевостей з виходом скельних порід.Фундамент типу монолітна плита буде потрібно для тих земельних ділянок, де дуже нестійкий грунт - сипучий або з високим рівнем грунтових вод.

Источник: hotbanya.ru

Возможно, вам понравится:

Будинок з клеєного бруса Частина 1
Будинок з клеєного бруса Частина 1

Найбільший обертається будинок побудують у Росії - Справжнє Росії
Cottage.ru uznal деталі цього проекту. Vraŝaûŝiesâ kupolnye додому провів кілька років vozvodâtsâ всьому світі, але в Немчиновка Одінцовського району Підмосков'я realizuetsâ найбільшим за квадратний дизайн...

Набуваємо приватний будинок - Портал
Невелика ціна є ще однією перевагою і самого бруса, що з високою швидкістю монтажу робить його дуже популярним серед споживачів.Весь період будівництва банного споруди, при виконанні робіт професіоналами, може зайняти від 3-х до 7-ми днів.


Похожие статьи:

  1. Будівництво Бань та Будинків з Бруса
  2. Будівництво Бань з клеєного бруса
  3. Будівництво Бань з арболітових блоків