Будівництво брусових Бані Своїми Руками

Баня з бруса своїми руками - як побудувати хорошу баню без єдиного цвяха!

Баня из бруса своими руками — как построить хорошую баню без единого гвоздя!За своєю естетичності, якості та довговічності лазня з дерев'яного бруса мало чим відрізняється від побудованої з оциліндрованих колод, зате сам процес її зведення відбувається набагато легше, швидше і не вимагає особливого рівня майстерності.А саму баню зі зрубу можна сміливо називати істинно російської спорудою - адже на Русі абсолютно всі будинки будувалися без єдиного цвяха, зате дуже добротно і на століття.Ітака Будуємо лазню Брюса - з порталом Строй-Banya.com

 

Строительство фундамента под баню из бруса Найкращі відповідальний етап Будівництво бань з Брюс Своїми руками - Це вибір самого дерева.Адже від цього безпосередньо залежатимуть експлуатаційні характеристики парної.

 

Перше, на що потрібно звернути увагу перед покупкою - це повна відсутність тріщин в готових колодах.Адже навіть найменші, незначні з них обов'язково дадуть дефект при усадці, постійно розширюючись в подальшому і навіть ставши надалі причиною загнивання деревини.

 

По-друге, на поверхні брусів не повинно бути ніяких легких синіх плям - це свідчення того, що всередині вже повним ходом йде процес гниття, можливо, спровокований грибками - будувати з такого матеріалу вже не можна ні баню, ні будинок.

 

Також брус для споруди лазні вважається бракованим, якщо на ньому видно червоточини або сліди поїдання жучками.

 

А ось хороший, якісний брус буде виглядати гладким і ідеально рівним.Якщо ж видно якісь перекоси або дефекти - все це позначиться при укладанні вінців, і будівництво лазні з бруса розтягнеться на невизначені терміни.

 

Але скільки потрібно бруса на баню і як його розрахувати? Тут все залежить від проекту.Але навіть будь-який досвідчений майстер зможе на око прикинути необхідну кількість матеріалу, а якщо договір про доставку деревини укласти з яким-небудь постачальником, той все підрахує самостійно, і привезе тільки строго необхідну кількість елементів - ні більше, ні менше.І, якщо так вийшло, що серед привезених брусів один-два виявилися бракованими, на дрова їх пускати не потрібно - їх можна розпиляти і хороші частини використовувати для виготовлення більш дрібних елементів будівництва: рейок, дверних і віконних рам, і навіть дощок для підлоги.А ось відбракований матеріал обов'язково потрібно буде спалити - щоб не допустити зараження якісної деревини.Ось чому ще на етапі договору з фірмою, скільки бруса треба на баню по вибраним проектом, краще трохи переплатити і замовити «запасні» - ті, що можна буде згодом обтесати і замінити пошкоджені, якщо такі знайдуться (двох-трьох буде достатньо).

 

Але як побудувати лазню з бруса, якщо немає можливості замовити сам матеріал? У такому разі його можна заготовити самостійно.Робити це краще в холодну пору року.

Источник: stroy-banya.com

Возможно, вам понравится:

Будівництво будинків з
Будівництво будинків з

Судові пристави в Улан-Уде виселили мешканців, які посіли чужий будинок - Teleradiokompaniâ "Arig нас"
За Особисте видимості, розв'язна, що господиня знаходиться далеко за межами країни, žilcy засновник obžilis: Самовільно postroili в двір будинку Капітальний brusovoj гараж і замінити дерев'яні вікна в куполі пластика.Виселяти упертих ..

Похожие статьи:

  1. Будівництво Бань з Колоди Своїми Руками
  2. Будівництво каркасних Бані Своїми Руками
  3. Будівництво Дерев'яною Бані Своїми Руками
  4. Будівництво Дахи Бані Своїми Руками