Будівництво Дерев'яною Лазні з Бруса

Будівництво будинків з клеєного бруса і Будівництво лазень

Будівництво будинків з клеєного Брюс, ocilindrovannogo журнал, karkasnyh будівель за канадською технологією або технологій fahverk у Воронежі і Липецьку є нашою основною діяльністю.Кожна з цих технологій має свої особливості.

 

Будівництво дерев'яних будинків з профільованого бруса, як і будівництво бань з бруса недарма завоювало величезну популярність в Європі, особливо в Північній.Цей вид будівництва дуже популярний у Фінляндії, Норвегії, Німеччині, хоча існує і у Франції і в Італії.Спробуємо розібратися чому.

 

Переваги клеєного бруса, як будівельного матеріалу:

 

1.Технологічність:

 

Брус виготовляється на заводі з найвищою точністю.Довжина стандартних конструкцій до 12 метрів. Можливе виготовлення деталей як стандартного, так і розрахункового перетинів.

 

2. Високі теплозберігаючі характеристики.

 

3. Чудова естетика. Житло з клеєного бруса не схильне значної усадки і вимагає мінімальної обробки.

 

5. Екологічність і корисність. Після будівництва бань з клеєного бруса, приміщення виділяє фітонциди, дихає, повітря в дерев'яному приміщенні повністю плавно оновлюється за три дні.

         
 
Об'єкт з клеєного бруса
 
Будинок Брюса
 
Будинок Брюса в помилкової
Котедж в Губарєв
 

Будівництво журналі ocilindrovannogo низька близько для естетики і технології, щоб tradicionnomu російському стилю.

 

Будинку з оциліндрованих колод мають ряд переваг:

 

1.Екологічність. Ліс хвойних порід особливо багатий фітонцидами, які дуже благотворно діють на організм, стимулюють роботу імунної системи, сприятливо впливають на органи дихання.Спеціальний мікроклімат дерев'яних жител особливо корисний для людини.Сон в такому місці легкий і приємний.

 

2. Традиційний дизайн. Однак не будемо применшувати складності з обробкою. Стіна матиме характерний профіль.Поставити лиштва на двері або вікно, повісити бра на стіну і так далі може бути досить складно.

 

3. Технологічність. На відміну від лісу ручної рубки, оциліндрованої колоди має строгий розмір по діаметру, наприклад 240мм, довжина деталей до 6 м.

Источник: dtm36.ru

Возможно, вам понравится:

Будинок з бруса. Будівництво
Будинок з бруса. Будівництво

Повний кошторис будівництва «під ключ»: про неочевидних витратах - svit24
Це особливо важливо, якщо ведеться будівництво будинку «під ключ» з бруса або інших деревоматеріалов, з газобетону і пр.Для адекватного зберігання такі матеріали необхідно хоча б помістити на спеціальні піддони та захистити від..


Похожие статьи:

  1. Будівництво Руської Лазні з Бруса
  2. Будівництво Дерев'яною Бані Своїми Руками
  3. Будівництво Дерев'яних Бань
  4. Будівництво Дерев'яною Бані
  5. Будівництво Цегляної Бані Відео