Будівництво Лазні з Бруса 150Х150

Баня з бруса 150х150 своїми руками - відео-поради новачкам і не тільки!
А з чого ж будувати баньку, як не з дерева!

 

Переваги дерев'яної конструкції очевидні - це і мінімальна усадка із завершення будівництва (якщо дерево сухе), і набагато менша вартість у порівнянні з тими ж бревенчатимі спорудами, а також набагато більш проста технологія будівництва.Економія також відбувається і на фундаменті, який робиться стрічковим або стовпчастим, оскільки сама конструкція не настільки важка, як при будівництві з цегли або каменю.Звичайно ж, брус далеко не у всіх регіонах найбільш економний матеріал, цілком можливо, що після підрахунків ви виявите, що лазня зі шлакоблоків обійдеться вам дешевше.

 

2 Баня з бруса 150х150

 

Всі бруси діляться на матеріали примусової сушки і природної вологості.Просушений штучно матеріал набагато більш кращий, оскільки він не дає відчутної усадки.Визначити на око якість пропонованих брусів досить просто - по-перше, вони повинні бути укладені в штабелі, по-друге, відшліфовані і упаковані.Якщо ж заготовки звалені в купу, обходьте їх стороною.

Источник: remoskop.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво будинку з бруса http
Будівництво будинку з бруса http
Будівництво будинку з бруса
Будівництво будинку з бруса
Будинок з бруса. Будівництво
Будинок з бруса. Будівництво

Найбільший обертається будинок побудують у Росії - Справжнє Росії
Cottage.ru uznal деталі цього проекту. Vraŝaûŝiesâ kupolnye додому провів кілька років vozvodâtsâ всьому світі, але в Немчиновка Одінцовського району Підмосков'я realizuetsâ найбільшим за квадратний дизайн...

Набуваємо приватний будинок - Портал
Невелика ціна є ще однією перевагою і самого бруса, що з високою швидкістю монтажу робить його дуже популярним серед споживачів.Весь період будівництва банного споруди, при виконанні робіт професіоналами, може зайняти від 3-х до 7-ми днів.


Похожие статьи:

  1. Будівництво Лазні з Бруса 3Х4
  2. Будівництво Лазні з зрубів Ціна
  3. Будівництво Лазні з зрубу
  4. Будівництво Лазні Поетапно
  5. Будівництво лазні з бруса