Будівництво Лазні з Бруса по кроках

Будівництво лазні в кроках

Этапы строительства Ідея  
Ідею побудувати лазню замовник виношував довго: адже спочатку треба було побудувати будинок, посадити дерево ...  
І коли справа дійшла до лазні, він вирішив: це буде нехай і традиційне, але все ж - не зовсім звичайне банний будову: функціональне, практичне, затишне, зовні симпатичне, і - що найголовніше - комфортне для відпочинку душі і тіла.В якості будівельного матеріалу замовник вибрав класику - дерево.Вирішено було будувати баню з оциліндрованих колод сосни.Проект лазні, в якому були враховані всі побажання замовника, виконаний і виконаний компанією ГРАЖДА.

 

Довідка  
Кращий матеріал для будівництва лазні - соснові або ялинові сухі колоди або бруси товщиною 12-20 см.Рубані дерев'яні стіни швидко і добре вбирають пар, зберігаючи при цьому також постійну температуру і вологість у парильні. Планы помещения Ароматичні речовини, що містяться в соснової і ялинової деревині, виділяючись при підвищеній температурі і вологості, мають бактерицидні властивості.Можна також будувати лазні з червоної цегли, бутового або природного каменю, але стіни з кам'яних матеріалів при різкому перепаді температур покриваються краплями води - конденсатом, довго нагріваються і швидко остигають.

 

проект  
Tak UZ izdrevle povelos, технічний директор Будівництво лазень "plâšut" пара.Іншими словами, при розробці проекту враховують, насамперед, скільки чоловік одночасно може перебувати в парильному відділенні.Від цього залежить і вибір кам'янки, і мінімальна площа інших приміщень і т.д. Даний проект передбачав парильну кімнату на 3-х чоловік.  
Крім парилки, були запроектовані передпокій, роздягальня, кімната відпочинку, санвузол з душовою кабіною і хозприміщення.Це - на першому поверсі. А на другому, мансардному, куди піднятися можна по сходах з вулиці, була запроектована ще одна кімната відпочинку, в якій господар планував проводити свій вільний час.

Источник: www.accbud.ua

Возможно, вам понравится:

Будівництво будинків з
Будівництво будинків з
Заміський будинок з бруса
Заміський будинок з бруса
Будинок з бруса. Будівництво
Будинок з бруса. Будівництво

Найбільший обертається будинок побудують у Росії - Справжнє Росії
Cottage.ru uznal деталі цього проекту. Vraŝaûŝiesâ kupolnye додому провів кілька років vozvodâtsâ всьому світі, але в Немчиновка Одінцовського району Підмосков'я realizuetsâ найбільшим за квадратний дизайн...

Набуваємо приватний будинок - Портал
Невелика ціна є ще однією перевагою і самого бруса, що з високою швидкістю монтажу робить його дуже популярним серед споживачів.Весь період будівництва банного споруди, при виконанні робіт професіоналами, може зайняти від 3-х до 7-ми днів.


Похожие статьи:

  1. Будівництво Лазні з Бруса 3Х4
  2. Будівництво Бань з Бруса Недорого
  3. Будівництво Лазні з Бруса Проекти
  4. Будівництво Лазні Відео Уроки
  5. Будівництво Лазні з піноблоків