Будівництво Лазні з Бруса Технологія

Технології будівництва будинку з бруса

Пиломатериал для строительстваУ даній статті ми постараємося розповісти і показати Вам як на практиці відбувається будівництво будинків і бань з бруса від нашої компанії.Методики будівництва відпрацьовані до автоматизму, професійний підхід і шанобливе ставлення до свого справу роблять нашу компанію успішною.На ринку будівництва малоповерхового дачного житла та житла для постійного проживання ми вже багато років і раді що можемо поділиться з Вами нашим дослідам.

доставці матеріалів на землі

 

Вже dlitelnoe час, наша компанія спеціалізується на придбання пиломатеріалів з хвойних деревних народження (сосна і сталі) в постійних постачальників з Тверської, Новгородської і Вологодської областях.

 

Після обробки на нашому власному виробництві та суворої перевірки на якість ми поставляємо будівельні матеріали за допомогою вантажного автомобіля на об'єкт замовника.

 

Якщо запланована споруда великогабаритного будинку або лазні, то для перевезення будматеріалів може бути задіяно кілька автомобілів замість одного.Ми також здійснюємо вивантаження матеріалу на ділянку замовника.

Як вибрати фундамент для лазні або будинку?

 

Доставка материалаПри виборі в якості майбутнього будинку або лазні невеликої будівлі, розміром 6х6 метрів або менше, в її комплектацію входитиме установка базового фундаменту силами наших майстрів.
Однак потрібно розуміти, що стовпчастий фундамент може бути встановлений далеко не на кожному виді грунтів.Також вибір фундаменту залежить від розмірів і призначення майбутньої будівлі.Саме від того, наскільки правильно він виконаний, найчастіше залежить стійкість і довговічність всієї споруди.

 

Тому наша компанія радить серйозно підійти до цього питання і вибрати той фундамент, який за всіма характеристиками підійде саме для вашого типу будівлі (крім столбчатого, він може бути або).

Підстава будинку

 

Доставка материалаНаступний етап будівництва - обв'язка.Для будинку з бруса її встановлюють на фундамент і виконують в один або два вінця з брусів 150х150 мм.Потім майстри встановлюють статеві лага, використовуючи для цього брус 40х150 мм.Через 45 см від них готується чорнову підлогу допомогою настилу необрізної дошки товщиною 20 мм.

Srub від профільованого Брюс

Асамблеї Srubu з теплою uglami "У теплий кут"

 

будівництво 'Теплий кут "- Атлас Srubu (кут) з korennym каракатиці.Брус з'єднується таким чином, що суміжні кутові елементи, на одному з яких знаходиться шип, а на іншому паз, однакові розмірами і симетричні.

Источник: vnagel.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво будинків з
Будівництво будинків з
Заміський будинок з бруса
Заміський будинок з бруса
Будинок з бруса. Будівництво
Будинок з бруса. Будівництво

Найбільший обертається будинок побудують у Росії - Справжнє Росії
Cottage.ru uznal деталі цього проекту. Vraŝaûŝiesâ kupolnye додому провів кілька років vozvodâtsâ всьому світі, але в Немчиновка Одінцовського району Підмосков'я realizuetsâ найбільшим за квадратний дизайн...

Набуваємо приватний будинок - Портал
Невелика ціна є ще однією перевагою і самого бруса, що з високою швидкістю монтажу робить його дуже популярним серед споживачів.Весь період будівництва банного споруди, при виконанні робіт професіоналами, може зайняти від 3-х до 7-ми днів.


Похожие статьи:

  1. Будівництво Бань з Бруса Недорого
  2. Будівництво Лазні каркасна технологія
  3. Будівництво Лазні з Бруса Проекти