Дачный домик из профилированного бруса

Багато міські жителі у вихідні дні прагнуть виїхати на природу, щоб трохи відпочити від суєти і шуму міста. Подвійно добре, якщо для цієї мети є хороша дача. Але якщо дачний будинок вже досить старий, трохи похилений, нічого страшного. Цю проблему можна швидко вирішити, побудувавши буквально за пару тижнів невеликий дачний будиночок з профільованого бруса.

В Украине состоится международная выставка меха, подать заявку на участие вы можете на сайте : http://www.fur-expo.com .


Позитивні якості профільного бруса. Будинок, побудований з профільного бруса - це прохолода влітку і тепло взимку з постійним, здоровим мікрокліматом всередині будівлі, в якому присутній аромат хвої, сприятливо впливає на здоров'я, екологічно чистий матеріал.

Профільований брус відрізняється від звичайного бруса наявністю спеціальних шипів і пазів, з допомогою яких досягається підвищена ущільнення стін будівлі. Завдяки цьому, стіни не пропускають вологу і холодне повітря зовні всередину приміщення. Побудований з профільного брусу будинок має такі позитивні якості як: - охайний і привабливий вигляд.

Брус має гладкі поверхні з чітко вираженою фактурою дерева, і не вимагає додаткового оздоблювального покриття; - відмінну герметичність швів між укладеним брусом стіни, так як його товщина складає не більше трьох міліметрів, порівняно із звичайним, у якого шви можуть бути більш 6 мм; - водонепроникність. Конструкція профільного брусу (паз і шип) створює нездоланну перешкоду не тільки для холодного повітря, але і для потоків дощових вод.

Слід звернути увагу і на такий момент, як поєднання вартості будівництва з профільованого бруса і його якості. Якщо порівняти його будівництво і аналогічну будову із звичайного бруса, то будівництво будинку з простого бруса, на перший погляд, обійдеться дешевше.

Але загальна сума, витрачена на додаткові роботи по утепленню та оздобленню зовнішніх і внутрішніх стін, буде набагато вище, ніж всі витрачені кошти на будівництво будинку з профільного бруса. І як підсумок. Будинок з профільного брусу повністю зводиться під ключ за досить невеликий проміжок часу. На це може піти близько двох тижнів.

Залишається тільки дочекатися повної усадки всього будинку, це правда багато в чому залежить від ступеня вологості бруса при збірці. Потім зробити невеликий внутрішній ремонт і вселиться. Як ми знаємо внутрішня і зовнішня обробка для будинку з профільованого бруса практично не потрібно.

Похожие статьи:

  1. Проекты бань из оцилиндрованного бревна
  2. Будівництво Будинків Бань з Бруса
  3. Будівництво Бань з клеєного бруса
  4. Будівництво Бань з профільованого бруса
  5. Проекты бань из оцилиндрованного бревна