Дизайнерські поради до облаштування маленької вітальні

Особлива зручність і комфорт абсолютно будь-якої вітальні, як відомо, перш за все, дуже серйозно залежить від того, як саме в ній розміщені всі предмети меблів. Правда, все це, природно, в набагато більшому ступені прийнятно тільки для просторих приміщень. Що ж стосується досить-таки скромних віталень, то тут для створення максимально затишної атмосфери, вже потрібно застосовувати деякі дизайнерські прийоми.

В наше время нет такого человека, который не понимал бы, что шкафы-купе - это очень популярно, красиво и модно. А шкаф-купе на заказ делает каждый дом уютнее, удобнее и комфортнее.

Основні тонкощі побудови декору
Головні цілі, які в обов'язковому порядку повинні реалізовуватися при облаштуванні дизайну в малометражної вітальні, як правило, укладаються в наступному:

• Створенні ілюзії простору;

• Застосуванні мінімального числа предметів;

• Абсолютному збереженні єдності стилістичного напряму.

Деякі дизайнерські хитрощі
Досить часто, для облагороджування малометражних приміщень, деякі дизайнери вважають за краще вдаватися до допомоги дзеркал, які, в подібній ситуації, допомагають візуально робити маленькі кімнати трохи вищими і просторими. До того ж, крім візуальних ефектів, дзеркала ще і здатні надавати інтер'єру якусь розкіш і оригінальність. Ще одним досить не поганим рішенням, в подібній ситуації, також можуть стати і дзеркальні стелі, які вельми істотно сприяють візуальному розширенню простору.

Діагоналі в інтер'єрі
Для того щоб трохи обіграти простір в невеликій вітальні, дуже багато експертів рекомендують розташовувати деякі предмети меблів, наприклад, тумбочки з телевізором, під невеликим кутом до поверхні стіни. Подібний підхід дасть можливість розташувати з протилежного боку кутовий диван, що, відповідно, сприятиме створенню максимально комфортних умов для перегляду телевізора. До того ж, при цьому, в центрі вітальні буде залишатися деякий обсяг вільного простору, на якому, при бажанні, можна буде, наприклад, розташувати журнальний столик.

Застосування ефекту віддзеркалення
Даний дизайнерський прийом, в подібній ситуації, цілком можна реалізовувати як в декорі стінових поверхонь, так і в безпосередній розстановці самих меблів. Так, наприклад, для створення подібного роду ефекту можна буде взяти пару абсолютно аналогічних ваз, тумбочок або навіть столиків, і просто дзеркально розташувати їх в приміщенні.

Оформлення освітлення у вітальні
Досить важливу роль, при облаштуванні дизайну в маленькій вітальні, також, природно, грає і правильне освітлення. Найбільш оптимальним рішенням, в подібній ситуації, вважається установка однієї досить великої люстри або ж кількох окремих світильників, що розташовуються безпосередньо по периметру всієї стелі.

Похожие статьи:

  1. Облаштування маленьких кухонь
  2. Дизайнерські радіатори опалення
  3. ​Дизайнерська керамогранітна плитка в інтерєрі