Где необходимо размещать баню на участке?

Перед тим як будувати лазню на своїй ділянці необхідно все добре обдумати, ознайомитися з інформацією фахівців. Адже невдале розташування лазні призведе до непоправних наслідків. Тут може виявитися дуже важливою інформація про те, на якій відстані це будова повинна розташовуватися від сусідів або від вулиці. Звичайно, можна використовувати паркан вище з профнастилу, щоб ніхто із сторонніх не зміг заглядати у вікна лазні. Але необхідно враховувати і той факт, що при пічному опаленні з лазні буде виходити дим із труби, який буде неприємним як сусідам, також і перехожим на вулиці.

 Очень качественная тротуарная плитка в СПб , огромный выбор цветов и разные модификации плитки, к тому же приемлемые цены.


Деякі люди спочатку будують будинок, а потім шукають місце, де розмістити інші споруди. Такий підхід абсолютно неправильний, так як на новій ділянці слід спочатку все розпланувати, і тільки після цього приступати до будівництва. Краще всього розміщувати лазню біля водойми: річки, озера або ставка. Але такий варіант не завжди можливий, тому треба вибрати місце на ділянці вище, щоб воно не затоплялось після великого дощу або при таненні снігу.

А якщо спіткала така удача і водойму є, то лазня повинна розміщуватися не ближче ніж 30 метрів від нього. Не варто забувати про те, що стічна вода після банних процедур ні в якому разі не повинна стікати у водойму, тому необхідно обладнати каналізаційну систему. Стічна вода обов'язково повинна проходити етап фільтрації. А щоб не бентежити сусідів або перехожих своєю наготою, можна замовити огорожі з профнастилу на сайті zabor2000.ru або тут, безпосередньо у виробника.

Якщо ж немає природної водойми, то можна створити штучний. Для цього сьогодні є всі можливості, адже що це за російська лазня, де з парильні можна буде стрибнути в прохолодний басейн? Його можна викопати за допомогою спецтехніки, забетонувати і добре загерметизувати. Адже використовуватися басейн буде тільки в літній час, а на зиму воду треба буде спускати. Стрибнути з лазні взимку можна і в замет, - це принесе навіть більше задоволення.

Похожие статьи:

  1. ​Как вы находите работу своей мечты?
  2. Почему баня должна быть бревенчатая
  3. Выбираем матрасы ортопедические
  4. Коли необхідна консультація кардіолога