Купити щебінь вапняковийПри будівельних роботах за рахунок низької вартості і доступності великим попитом користується вапняковий щебінь. Наша компанія "АльянсНерудСтрой" пропонує придбати на вигідних умовах щебінь, в тому числі і вапняковий.


Доставка по Тулі і Тульській області здійснюється на власному автотранспорті. Доставка щебеню в Тулі на наш склад здійснюються безпосередньо від виробника, тому і ціна на вапняковий щебінь невисока. Цей вид щебеню - найпопулярніший.

Основною частиною такого щебеню є карбонат кальцію. Причина цього в тому, що сам вапняк утворюється із залишків живих організмів. Вапняковий щебінь характеризується наявністю в ньому різних домішок, а це, в свою чергу, позначається на його якості. Але в той же час цей різновид щебеню відрізняється морозостійкістю, міцністю, має високу опірність температурних перепадів. Також про нього можна сказати, що це екологічно чистий матеріал.

Отримують його шляхом дроблення або просіювання вапняку, який добувають з кар'єрів. Виробляють невеликі вибухові роботи, після чого за допомогою екскаватора вапняк занурюють. Після цього великі вапняні частки проходять дроблення, а потім і просіювання. Уже після нього і отримують щебінь певної фракції. Залежно від фракцій вапняковий щебінь поділяється на:

від 5 до20 мм;
від 20 до40 мм;
від 40 до70 мм;
від 70 до120 мм.

Дрібну фракцію 5х20 найчастіше застосовують як наповнювач бетонних сумішей. Також його використовують при виготовленні вапна, в дорожніх роботах, при облицюванні будівель, при виготовленні невеликих залізобетонних конструкцій.

Вы можете купить известняковый щебень по самой низкой цене на сегодняшний день.


Найбільш затребуваною вважається середня фракція 20х40. Вона найкраще підходить для заливки фундаменту. Також цей різновид щебеню застосовують при будівництві доріг з інтенсивним рухом, при облагороджування території, при виготовленні залізобетонних конструкцій середніх розмірів.

Фракція 40х70 найчастіше застосовується в якості насипу для автодоріг, трамвайних, залізничних колій. Використовується при створенні великогабаритних залізничних конструкцій. Його широко використовують при обшивці стін будівлі, але тільки в більших проектах.

Найбільшу фракцію вапнякового щебеню 70х120 отримують при дробленні великих каменів. Використовується при будівництві малоповерхових будівель, він є декоративним матеріалом при обробці басейнів, різних водойм.

Крім усього іншого, вапняковий щебінь використовується при виробництві соди, мінеральних добрив, для додання термостійкості скла. Навіть поліграфія не може обійтися без застосування такого щебеню.

Ми пропонуємо нашим клієнтам купити щебінь в Тулі незалежно від фракцій. Ми гарантуємо своєчасну доставку, якість реалізованого товару, демократичні ціни. Вас приємно здивує співпрацю з нами, побудоване на взаєморозумінні. Ми перш за все на перше місце ставимо інтереси наших замовників. Сподіваємося на довгострокові партнерські відносини!

Похожие статьи:

  1. Кондиціювання котеджу
  2. Выравнивание пола
  3. Які бувають спальники
  4. Мобільні будиночки
  5. Будинок з піноблоків