Особливості, переваги й недоліки квартири-студії

Ті, хто планує ремонт або переїзд в нове житло, цікавиться в першу чергу наступним: цікавим, своєрідним інтер'єром, простором і функціональністю. Всі ці можливості доступні сучасним квартирам-студіям, які ще не так популярні на території Росії. До того ж, вони відрізняються компактними розмірами і більш низькою вартістю.

В наше время иметь собственное современное жилье в престижном районе мечтает практически каждый. Очень доступное жилье - квартиры от застройщика горячий ключ, которое идеально подойдет для любой семьи расположено в самом "сердце" Горячего Ключа и выполнено без экономии на качестве.

У цій статті розглянемо особливості квартир-студій, у чому їх головні відмінності від більш звичного житла. Чітким поняттям така квартира не визначається, але відомо, що в ній немає чітко ізольованих приміщень (не рахуючи ванної кімнати й санвузла). Є думка, що їх так називають через те, що в таких квартирах раніше за всіх почали обживатися творчі особистості, наприклад, художники.

Перші квартири-студії почали з'являтися в Америці на початку 20 століття, відразу ж сподобавшись богемі й студентам. Перші відзначали простір і творчий безлад, а другі - доступну вартість, порядку на 30% дешевше класичного варіанту житла.

Головною особливістю квартири-студії можна вважати той факт, що міжкімнатні перегородки в них просто відсутні, а розділити простір досить проблематично, що пов'язано з особливим розташуванням вікон.

Найчастіше виконуються такі квартири витягнутих форм, мають одне вікно, частіше за все не передбачається балкон або лоджія, кухня розташовується недалеко від вхідної зони, а вітальня-спальня - поряд з вікном. Деякий час назад стали з'являтися більш «світлі» квартири, де передбачається «квадратне» планування. А в преміум і бізнес-студіях і зовсім встановлюється панорамне скління.

Поділити приміщення на функціональні зони можна за допомогою декору, меблів і освітлення. Розмежовується простір за допомогою нехитрих дизайнерських прийомів: переходи за допомогою кольору, різна висота між стелею і підлогою, установка арок між вітальнею і кухнею, колон, використовуються фактурні поверхні, ширми, шафи з книгами і так далі. Зовсім не обов'язково «жорсткий» розподіл по зонах, адже завжди, при бажанні, ви зможете замість спальні зробити кухню. У зарубіжних країнах, щоб здійснити це, використовуються елегантні технологічні рішення, а саме - трансформери-ліжка.

Багато експертів вважають, що квартири-студії відрізняються великою перевагою, тому що при бажанні ви можете використовувати весь вільний простір як вам заманеться. Цей формат роблять всю площу квартири житловою. До того ж, квартира- студія візуально виглядає максимально просторою, так як відрізняється правильними формами і відсутністю перегородок. Така квартира дає можливість максимально ефективно зробити ремонт, переставити меблі або реалізувати будь-яку творчу задумку.

Незаперечною перевагою квартир-студій, які відносяться до економ-класу, є їх доступність. З мінусів можна відзначити хіба що той факт, що усамітнитися в такій квартирі іноді проблематично. Найчастіше вони розраховуються під одну людину або пару без дітей. Ще один недолік полягає в тому, що студія є єдиним простором, тому, коли хтось буде готувати смажену рибу в кухонній зоні, нею пропахне все приміщення, що стосується і шуму від працюючого телевізора.

Похожие статьи:

  1. Особливості лазні з оциліндрованих колод
  2. Особливості душової кабіни з сауною
  3. Особливості дизайну торгового центру
  4. Особливості лазні з оциліндрованих колод