Переваги настінних світильників

До незамінних приладів освітлення, яким віддається перевага, належать настінні світильники. Вони застосовуються у всіх кімнатах для різного типу освітлення. Це традиційне джерело штучного світла вирішує ряд стилістичних функцій. Через невелику вагу конструкції, їх можна встановлювати в різних місцях стіни з різного матеріалу - цегли, бетону або гіпсокартону. Їх кріплять на стіну за допомогою спеціальних кронштейнів.

В наше время многие компании производят всевозможные осветительные приборы. Одним из известных производителей является английская компания bowens , осветительное оборудование и фототехника которой стали незаменимым атрибутом профессиональных фотографов и целых студий.

Переваги

За допомогою настінних світильників підкреслюються предмети декору, наприклад: підсвічування художніх полотен, вазочок, статуеток. У них є безліч переваг, наприклад, вони візуально можуть збільшити простір, не займаючи багато місця. Їх можна підібрати за формою, дизайном, кольором і розміром.

✔ вони зручні в монтажі;

✔ їх широко використовують в дизайнерських цілях;

✔ ідеальне рішення для малогабаритних кімнат;

✔ не вимагають особливого догляду.

Майже у всіх освітлювальних приладах основа виконана для міцності з литого хромованого алюмінію. Порошковий метод фарбування дозволяє отримувати дуже міцне покриття, стійке до механічних пошкоджень.

Форма, розміри, дизайн

Настінні світильники відрізняються між собою за формою, розміром конструкції, а також кольоровим оформленням. Сучасні трекові світильники чорні виготовляють не тільки зі скла або дерева, але також з бамбука, пластмаси, металу. Форми варіюються від типових плафонів до химерних елементів. У закритих приладах плафон зазвичай матовий або прозорий. Форма декоративних бра часто буває у вигляді півкола.

Краще розташовувати світильники трохи вище над головою, щоб світло не світило прямо в очі. Якщо грамотно підібрати настінний світильник і поєднати його зі стельовою люстрою, то вийде ефектний ансамбль, що підкреслює дизайнерський задум інтер'єру.

Романтичний настрій привносять незвичайні креативні світильники у вигляді серця. Атмосферу середньовіччя створюють освітлювальні прилади у формі свічки або факела. Креативне бра у вигляді руки з лампою прекрасно підійде для стилю лофт, кантрі й шале.

Декоративні світильники бувають і у вигляді постарених ліхтарів, вони більше підходять для передпокою або веранди. Для нічного читання краще використовувати джерело світла з матовим плафоном. Освітлювальний прилад у вигляді квіткового бутона більше підійде для спальні. Грамотно підібране освітлення здатне надати розкішний і елегантний лиск навіть скромному інтер'єру.

Похожие статьи:

  1. Переваги котеджних селищ
  2. Переваги автоматичних воріт
  3. Переваги саджанців з розплідника
  4. Фарбування стін в інший колір
  5. Переваги металевих парканів