​Перукарські мийки для волосся

Практично всі перукарські процедури починаються з миття волосся, і сьогодні для цього застосовується спеціальне обладнання - перукарня мийка. Вона є важливим атрибутом в будь-якому салоні краси або перукарні. Без спеціально обладнаній мийки складно уявити собі роботу майстра перукаря, особливо якщо мова йде про хімічну завивку або фарбуванні волосся. Вона дозволяє майстру надавати повний комплекс послуг на найвищому рівні.

Види перукарських мийок

Інтернет-магазин компанії Медісон пропонує широкий асортимент практичних, стильних і зручних мийок для перукарень, які забезпечать комфорт клієнтам і майстрам в процесі миття голови і процедур по догляду за волоссям. Залежно від комплектації і характеристик, вони бувають наступних видів:

З механізмом для регулювання кута нахилу спинки;

З змішувачем і душіком;

З вузлом для нахилу раковини;

Без крісла або з кріслом;

З раковинами різної глибини;

Лежачі і сидячі.

Парикмахерские мойки купить по самой выгодной стоимости Вы можете прямо сейчас, огромный ассортимент товара Вас приятно удивит.

Види перукарських мийок. Медісон. Фото 2Профессіональное обладнання для волосся - це зручність для майстрів і комфорт для клієнтів салону. При його виборі варто враховувати особливості, а саме глибину раковини. Для жіночого залу краще підійде глибока раковина для перукарні мийки, яка призначена для миття волосся будь-якої довжини. У великій ємності волосся не будуть плутатися, завдяки чому їх можна легше і швидше вимити. У чоловічому залі можна встановити модель із середньою раковиною.

Ще однією відмінною рисою мийок для перукарень є наявність і тип крісла. У деяких моделях, представлених в нашому каталозі, нахил спинки крісла регулюється для зручності клієнта. Особливою популярністю користуються варіанти без крісел як стаціонарні, так і мобільні, на колесах. Перукарня мийка без крісла підійде для компактних приміщень, де немає можливості встановити габаритне обладнання. Встановити її можна безпосередньо в перукарському залі або іншому відведеному приміщенні.

Сьогодні все більше елітних салонів краси вважають за краще встановлювати мийки з напівлежав типом крісла. Це так звані «лежачі» перукарні мийки, ціна яких трохи вище, ніж стандартних моделей. Дані моделі використовуються не тільки для миття голови, а й інших процедур, пов'язаних з відновленням волосся і доглядом за ними. Лежачі мийки є найбільш комфортними для клієнтів, адже в процесі миття волосся він отримує максимальний розслабляючий ефект. У комплекті до неї йде підставка для ніг, щоб клієнт зміг зайняти максимально зручне положення.

Похожие статьи:

  1. ​Кованые изделия из Китая
  2. ​Электрический подогрев пола
  3. ​Де і як шукати роботу