Преимущество стеклянных дверей для бани

Ладу лазню, необхідно враховувати те, що в цьому приміщенні періодично буде збільшуватися як вологість повітря, так і температура. А так як це буде негативно позначатися на деревині, то краще подумати про те, як би її замінити, - якщо не всю, то хоча б якусь частину. Ось і виходить, що найбільш прийнятний варіант - це встановити скляні двері замість дерев'яних.

 Провод ПВС отличается слоем высококачественной изоляции из ПВХ позволяющей ему выдерживать многократные перемещения и изгибы. ПВС часто используется как провод для переноски и для подключения удаленных электро приборов.


Їх можна придбати у вже готовому вигляді або ж зробити замовлення на виготовлення за вказаними розмірами.

При будівництві лазні необхідно враховувати, що двері в парильню повинні бути менше, ніж вхідні. До того ж зазвичай вони відкриваються назовні, а не всередину. На перший погляд може здатися, що скло дуже крихке. Але не варто через це переживати, тому що воно проходить термічну обробку, так що не боїться ні високої температури, ні ударів.

Для порівняння можна сказати, що загартоване скло в п'ять разів міцніше за звичайне. А якщо порівнювати по термостійкості, то цей показник перевищує вже в 10 разів.

Не варто забувати і про те, що скляні двері може ідеально підійти для будь-якого інтер'єру.

Серед усіх переваг можна виділити найосновніші:
- в ході експлуатації можна не боятися за деформацію таких дверей;
- закриватися вони будуть більш щільно, що значно знизить тепловтрати;
- скло зовсім не боїться великих температурних перепадів і підвищеної вологості;
- скло може візуально збільшувати внутрішній простір.


До переваг можна віднести і те обставина, що є можливість встановити як прозорі двері, так і матову. На скло вийде нанести піскоструменевий або навіть вітражний малюнок.

Похожие статьи:

  1. В чем преимущество ПВХ перегородки?
  2. Преимущества займа в ломбарде
  3. Преимущества складского комплекса в Киеве
  4. Внимание при выборе камней для бани
  5. Секреты проектирования бани